Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki ludziska!

Ja w robo jestem i nie wiem czy się wyrwę wcześniej... :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wszystkiego Najlepszego :drunk:

Opublikowano

Ja w teorii będę,chyba że toaleta mnie nie puści :sick3: :facepalm:

Opublikowano

Akjam najlepszego !!! 100 lat!

Opublikowano

Akjam najlepszego i tylko udanych modów...chociaż za dużo tam już nie ma do modzenia :grin:

Opublikowano

Ja w teorii będę,chyba że toaleta mnie nie puści :sick3: :facepalm:

No przeca trzeba się pochwalić nowym kołem [emoji39]
Opublikowano

Pajda zabierz kompa i twój komplet kluczy :wink:

Opublikowano

Akjam najlepszego chłopie. Sto Lat (B)

Naciapane z Z2

Opublikowano

stary stoi w ASO ;)

Ja myśle ze jak bedziesz czerwona strzała to się frekwencja zrobi taka jak za dawnych lat

Pajda zabierz kompa i twój komplet kluczy :wink:

A co chcesz mi zderzak poskładać na szybko?

Edytowane przez pajda

Opublikowano

:eusathink::jaaaaa: antene sobie założę :D

Opublikowano

Jeszcze raz ludziska dzięki za pamięć! :kox:

Pany potrzebuje otworzyć auto ALE...

Nie mam wkładki, kluczyk padł, nie wiadomo co się stało... Jakieś pomysły? Serio! :kwasny:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

:eusathink: a w klapie nie masz?

Zostaje ci szyba,albo jazda po drugi kluczyk.Bo awaryjnie ci go nie otworzą bo z klamki się nie da i przycisk też nie działa jak zamkniesz z pilota :facepalm:

Opublikowano

:eusathink: a w klapie nie masz?

Zostaje ci szyba,albo jazda po drugi kluczyk.Bo awaryjnie ci go nie otworzą bo z klamki się nie da i przycisk też nie działa jak zamkniesz z pilota :facepalm:

..nie da z klamki i przycisku?! Aż pójdę sie zamknąć w aucie z pilota :bag:
Opublikowano

No właśnie nie da się otworzyć z przycisku nawet jakbym się dostał do środka jakimś cudem... Drugi kluczyk - padła elektronika. :angry:

Jak wybije szybę i okaże się, że w tym kluczyku też padła elektronika to co zrobić?

Opublikowano

:eusathink: a w klapie nie masz?

Zostaje ci szyba,albo jazda po drugi kluczyk.Bo awaryjnie ci go nie otworzą bo z klamki się nie da i przycisk też nie działa jak zamkniesz z pilota :facepalm:

W B7 nima. Drugi kluczyk nic nie da jak się komfort rozkodował, po odłączonym aku.

akjam najlepszego staruchu :naughty::drinks:

No właśnie nie da się otworzyć z przycisku nawet jakbym się dostał do środka jakimś cudem... Drugi kluczyk - padła elektronika. :angry:

Jak wybije szybę i okaże się, że w tym kluczyku też padła elektronika to co zrobić?

Wierzyć mi się nie chce że się nie da.

Opublikowano

Dzięki Tomku! :wink4:

Komfort chyba się nie rozkodował bo po podłączeniu aku wszystko działało... :mysli: Tu jest chyba problem z kluczykiem (elektronika). ???

Opublikowano

Dzięki Tomku! :wink4:

Komfort chyba się nie rozkodował bo po podłączeniu aku wszystko działało... :mysli: Tu jest chyba problem z kluczykiem (elektronika). ???

Chodzi o to że trzeba przyuczyć pilot do komfortu poprzez włożenie go do stacyjki i na zapłonie kliknąć na kluczyku otwórz/zamknij przez kilka sekund. Podobnie trzeba zrobić z szybami żeby komfortowe opuszczanie/podnoszenie działało.

Opublikowano

Czyli teoretycznie jakby udało się opuścić szybę pasażera i jakimś cudem udało się włożyć kluczyk do stacyjki to powinno być ok (nawet jak elektronika padła) - chodzi o to żeby otworzyć samochód?

Opublikowano

Będę dziś [emoji1]

Opublikowano

Akjam daj fona do siebie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.