Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a w poniedziałek kiedy kończysz? bo to byśmy mogli razem skoczyć ;)

nom o 15 jestem w domu :wink4:

no to super , postaram sie dzień poukładać , dogadam sie z Didilią i Ciśniem w poniedziałek :wink4:

ok ja był bym oczywiście jak najbardziej za :good:

wejdz na gg [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:17_________________________________________________browarek się sączy :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a ja wsuwam kolacje :kox: i siedze w domu :wallbash:

Opublikowano
:hi: byłem na rowerku :kox: j
Opublikowano

:hi: byłem na rowerku :kox: j

:hi: Po takiej chlapie :wallbash: :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
:rolleyes:
Opublikowano

:hi: byłem na rowerku :kox: j

:hi: Po takiej chlapie :wallbash: :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie:

nosiło mnie nie mogłem wytrzymać.. chlapa chlapą ale dałem radę :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi: byłem na rowerku :kox: j

:hi: Po takiej chlapie :wallbash: :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie:

nosiło mnie nie mogłem wytrzymać.. chlapa chlapą ale dałem radę :decayed:

pewnie wychaczyłeś siodełko z recaro :polew:
Opublikowano

:hi: byłem na rowerku :kox: j

:hi: Po takiej chlapie :wallbash: :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie:

nosiło mnie nie mogłem wytrzymać.. chlapa chlapą ale dałem radę :decayed:

pewnie wychaczyłeś siodełko z recaro :polew:

siodło mam skórzane a gacie z pieluchą - nawet recaro wymięka :decayed:
Opublikowano

:hi: byłem na rowerku :kox: j

:hi: Po takiej chlapie :wallbash: :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie:

nosiło mnie nie mogłem wytrzymać.. chlapa chlapą ale dałem radę :decayed:

pewnie wychaczyłeś siodełko z recaro :polew:

Ja też poproszę jakieś siodło fajne bo moje jest mega h*j..we
Opublikowano

kup sobie z fizika ... są mega :kox:

Opublikowano

hehe zamiast do baru to ten na rowerr poszedł :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi: byłem na rowerku :kox: j

:hi: Po takiej chlapie :wallbash: :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie:

nosiło mnie nie mogłem wytrzymać.. chlapa chlapą ale dałem radę :decayed:

pewnie wychaczyłeś siodełko z recaro :polew:

Ja też poproszę jakieś siodło fajne bo moje jest mega h*j..we

888872.jpg

tylko uważaj z doborem koloru :wink4:

Opublikowano

kup sobie z fizika ... są mega :kox:

A jakie to jest :gwizdanie:
Opublikowano

kup sobie z fizika ... są mega :kox:

A jakie to jest :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/item897106804_siodelko_fizik_gobi_xm_od_ciclo_sport_jj.html[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:52_________________________________________________to jest przykład - zależy do czego i jaką masz d*pę :decayed: i obowiązkowo gacie z pieluchą
Opublikowano
:shocked: 300zl pojeb..lo ich :wallbash: Dołożę trochę i mam 216-stki :kox:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:54_________________________________________________Żeby było wygodne i tanie :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:55_________________________________________________Tak jak moje kubły w A4 :kox:
Opublikowano

to był przykład - są tez za 79 zł :wink4:

Opublikowano

ja jak bym pognił mój rower to na swapa AWX-a był było + może na jakieś mody by starczyło :naughty:

Opublikowano

Bulczas załóż sobie takie :polew:

siedzenie-c355.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.