Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Najważniejsze, że stosunek mocy co do kosztów przejechania / km jest niesamowity. Możesz ciągle butem jechać [emoji3]

Czy ja wiem czy te koszta takie małe... Szału nie robią
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć 

Opublikowano

Dobry :hi:

 

Wynik spoko... tylko turbo zmienione czy coś więcej porobione.

Opublikowano

turbo, wtryski, TIP, DP, IC z Bexa

ograniczeniem teraz jest wydech i kolektor, po wymianie tego, spokojnie ponad 260PS do ogarnięcia

Opublikowano
turbo, wtryski, TIP, DP, IC z Bexa
ograniczeniem teraz jest wydech i kolektor, po wymianie tego, spokojnie ponad 260PS do ogarnięcia

Pytanie tylko po co [emoji6]...
Opublikowano
10 minut temu, pajda napisał:


Pytanie tylko po co emoji6.png...

Dla własnej satysfakcji,żeby zaspokoić swoje ego itd...:) Pajda jak kogoś stać i go to cieszy to czemu by nie...:wink:

Opublikowano
Dla własnej satysfakcji,żeby zaspokoić swoje ego itd...[emoji4] Pajda jak kogoś stać i go to cieszy to czemu by nie...:wink:

To chyba się starzeje [emoji33]
Opublikowano
3 minuty temu, pajda napisał:


To chyba się starzeje emoji33.png

Nie pie***l ;)

 

A miałem pytać to twoja b6 już na sprzedaż...co już gościu ma jej dość :decayed:

Opublikowano
Nie pie***l [emoji6]
 
A miałem pytać to twoja b6 już na sprzedaż...co już gościu ma jej dość :decayed:

Tak moja była.
No najwyraźniej się znudziło już
Opublikowano
44 minuty temu, pajda napisał:


Pytanie tylko po co emoji6.png...

a po co robiłeś program w pasku ?

Bo ja robiłem to po to, żeby czasem za***rdalać :)

Opublikowano
a po co robiłeś program w pasku ?
Bo ja robiłem to po to, żeby czasem za***rdalać [emoji4]

Tylko program a nie cała masa tajli
Opublikowano
55 minut temu, pajda napisał:


Tylko program a nie cała masa tajli

czyli to jakiś problem? bo nie kumam

Opublikowano
czyli to jakiś problem? bo nie kumam

U mnie byłby to problem domowy w stylu ile za to dałeś i po co Ci to było ;) ale pewnie by przeszło jakbym rzucił okazja była to zrobiłem to za tysiaka. ;) hahaha

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Godzinę temu, MAJKI napisał:


U mnie byłby to problem domowy w stylu ile za to dałeś i po co Ci to było ;) ale pewnie by przeszło jakbym rzucił okazja była to zrobiłem to za tysiaka. ;) hahaha

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
 

Byłem z Basią szczery :decayed:

Fakt jest taki, iż wyszło mnie to połowę kwoty co wołali np w CTR czy Gregor w Jaśle

Opublikowano
Byłem z Basią szczery :decayed:
Fakt jest taki, iż wyszło mnie to połowę kwoty co wołali np w CTR czy Gregor w Jaśle

A jak można spytać ile cie ta operacja pociagla jak nie chcesz pisać na forum to pisz pw bo ja będę szkal do 2.0 tdi blb

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale ja mam benzyne, a nie diesla. Tam to trochę inaczej wygląda i pytanie co chcesz robić

Opublikowano

Że 140 na max 220 km ciągnąć

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to pytaj kogoś kto takie rzeczy robił u siebie

Opublikowano

A gdzie na śląsku byś polecil

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Że 140 na max 220 km ciągnąć

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka



W BLB jak zdrowe to podciagniesz samym softem do 170, ja miałem zdrowa serie to wypluł mi 178 a diman zmienił turbo i intercoler i wyszło chyba 204 to jak chcesz wiecej to jeszcze pompki wydajniejsze ale po co to robić w ośce. Te 200 spokojnie starcza do jezdzenia ;) Jak dla mnie to później już za duże wydatki a słaby przysrost mocy powyżej 200

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 7 minutes later

Ty sobie jak kupisz BLB to ogarnij najpierw pompe oleju bo włożysz worek [emoji383] na 220KM a jak pompa stanie to zatrzesz motor w kilka chwil

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.