Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom niech juz to go*no topnieje bo masakra jest

Ale przecież topnieje ........ po co te nerwy :decayed:

no troche szybciej by mógl stopnieć :naughty:

true :decayed:

do której siedzisz w pracy?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

kędzior widze że też jednak nie pojechałeś

Opublikowano

:hi:

kędzior widze że też jednak nie pojechałeś

nom czuję się fatalnie, chciałem skoczyć na godz ale no niedam rady tak mnei rozłożyło :confused4:

Opublikowano

Stanley ty jeszcze w pracy :shocked:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:52_________________________________________________

:hi:

kędzior widze że też jednak nie pojechałeś

nom czuję się fatalnie, chciałem skoczyć na godz ale no niedam rady tak mnei rozłożyło :confused4:

nom nie ma sensu tam zawsze się przemarznie

Oni już pewnie ścigają sie ogrzać do MD :polew:

Opublikowano

Stanley ty jeszcze w pracy :shocked:

nom chłopak się jeszcze męczy :confused4:

Opublikowano

jeszcze 2 minuty i spierd**lam :gwizdanie:

Opublikowano

heheh dziś jak byłęm w warsztacie to odkręciliśmy dekielek od łożyska Visko

a tam zasuszona mysz :shocked:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:57_________________________________________________

jeszcze 2 minuty i spierd**lam :gwizdanie:

to jeszcze na spota podjedziesz :naughty:

Opublikowano

jeszcze 2 minuty i spierd**lam :gwizdanie:

i 2 minuty minely :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:59_________________________________________________

heheh dziś jak byłęm w warsztacie to odkręciliśmy dekielek od łożyska Visko

a tam zasuszona mysz :shocked:

:polew: :polew:

żartujesz sobie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze 2 minuty i spierd**lam :gwizdanie:

i 2 minuty minely :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:59_________________________________________________

heheh dziś jak byłęm w warsztacie to odkręciliśmy dekielek od łożyska Visko

a tam zasuszona mysz :shocked:

:polew: :polew:

żartujesz sobie :polew: :polew: :polew:

nie poważnie

latem znalazłem w jednym miejscu wygryzioną mate wygłuszającą właśnie przez mysz

to pewnie ta su..a :baseball:

naszczęści spotkała ją kara :polew:

Opublikowano

to narka, jeszcze kolacja w maku i pozniej do domu :decayed:

Opublikowano

to narka, jeszcze kolacja w maku i pozniej do domu :decayed:

obżarciuchy :cool1:

Oko to gdzie ty parkujesz auto w stodole? :polew: hehe

Opublikowano

to narka, jeszcze kolacja w maku i pozniej do domu :decayed:

obżarciuchy :cool1:

Oko to gdzie ty parkujesz auto w stodole? :polew: hehe

No właśnie NIE w garażu :decayed:

I do tego przez ubiegły rok 40tkm przejechałem :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie NIE w garażu :decayed:

I do tego przez ubiegły rok 40tkm przejechałem :gwizdanie:

hehe no to sie pipka wyjezdzila za darmo :polew:

Opublikowano

Ciekawe kto pierwszy będzie dziękował za spot?

Opublikowano

Ciekawe kto pierwszy będzie dziękował za spot?

hmm obstawiam że Miszka albo Akjam :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe kto pierwszy będzie dziękował za spot?

hmm obstawiam że Miszka albo Akjam :gwizdanie:

hehehe no bardzo możliwe są te twoje typy :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe kto pierwszy będzie dziękował za spot?

hmm obstawiam że Miszka albo Akjam :gwizdanie:

hehehe no bardzo możliwe są te twoje typy :gwizdanie:

a ty kogo byś obstawił :cool1:

Opublikowano

no z tej dwujki Akjama bardziej :gwizdanie:

heheh albo maxa jak teście będą u Niego :polew::tongue4:

Opublikowano

:hi: oko! Kędzior! Jeszcze kogoś dzisiaj nie było? :mysli::naughty:

no z tej dwujki Akjama bardziej :gwizdanie:

heheh albo maxa jak teście będą u Niego :polew::tongue4:

Bravo oko! :tongue4: :oklaski: Dziękuję i już jestem w pracy! A reszta jeszcze zajda się w Macu... :kox: A co z Wami? :mysli:

Oooo! Kędzior trafił!

Ciekawe kto pierwszy będzie dziękował za spot?

hmm obstawiam że Miszka albo Akjam :gwizdanie:

:kox::good:
Opublikowano

hehe no wiedziałem pracuś pierwszy :wink4:

ja jestem chory, mam zapalenie oskrzeli czy jak tam sie to nazywa :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.