Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja lece do Kamila po fure , a Wy ustalcie gdzie i o kerej idziemy :drunk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja lece do Kamila po fure , a Wy ustalcie gdzie i o kerej idziemy :drunk:

chodźcie do mnie :wink4:

tylko u mnie nic nie wyrwiecie :polew:

Opublikowano

ja lece do Kamila po fure , a Wy ustalcie gdzie i o kerej idziemy :drunk:

chodźcie do mnie :wink4:

tylko u mnie nic nie wyrwiecie :polew:

nieboisz się zarzyganych ścian? :polew:

Opublikowano

ja lece do Kamila po fure , a Wy ustalcie gdzie i o kerej idziemy :drunk:

chodźcie do mnie :wink4:

tylko u mnie nic nie wyrwiecie :polew:

nieboisz się zarzyganych ścian? :polew:

co my już nie mieliśmy zarzygane :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

co my już nie mieliśmy zarzygane :gwizdanie:

:wink4:

:polew: :polew: :polew: dobre hehe

Opublikowano

czyzby domowka sie szykowala :gwizdanie:

Opublikowano

czyzby domowka sie szykowala :gwizdanie:

:dontknow:

Opublikowano

Panowie gadałem, z prezesem - ustalamy lokal i idziemy :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

macie moje błogosławieństwo na dzisiejszy wieczór :decayed:

Opublikowano

macie moje błogosławieństwo na dzisiejszy wieczór :decayed:

ty nas nie błogosław tylko się pakuj
Opublikowano

macie moje błogosławieństwo na dzisiejszy wieczór :decayed:

ty nas nie błogosław tylko się pakuj

mamy wielką dziurę budżetową :disgust::wallbash:

dzisiaj nas nie będzie :smutas:

Opublikowano

ja też dzisiaj muszę przysiedzieć w domu :confused4: usprawiedliwienie już napisałem prezesowi

Opublikowano

ja też dzisiaj muszę przysiedzieć w domu :confused4: usprawiedliwienie już napisałem prezesowi

:mysli:

co się stało?

dlaczego nie wysłałes do mojej wiadomości :gwizdanie:

Opublikowano

ja też dzisiaj muszę przysiedzieć w domu :confused4: usprawiedliwienie już napisałem prezesowi

:mysli:

co się stało?

dlaczego nie wysłałes do mojej wiadomości :gwizdanie:

jakiej wiadomości?

a mama się coś źle czuję a ojca niema w domu :confused4:

Opublikowano

ja też dzisiaj muszę przysiedzieć w domu :confused4: usprawiedliwienie już napisałem prezesowi

:mysli:

co się stało?

dlaczego nie wysłałes do mojej wiadomości :gwizdanie:

jakiej wiadomości?

a mama się coś źle czuję a ojca niema w domu :confused4:

ok, a masz cos do picia? :naughty:

Opublikowano

ok, a masz cos do picia? :naughty:

no właśnie niemoge pić w razie uno problemów więc na sucho muszę siedzieć :confused4:

o jaką wiadomość ci chodziło? :decayed:

Opublikowano

ok, a masz cos do picia? :naughty:

no właśnie niemoge pić w razie uno problemów więc na sucho muszę siedzieć :confused4:

o jaką wiadomość ci chodziło? :decayed:

no o wiadomośc, że nigdzie nie idziesz :gwizdanie:

Opublikowano

no o wiadomośc, że nigdzie nie idziesz :gwizdanie:

a czy coś to zmienia u ciebie? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nikt nie mógł iść w piątek , bo wszyscy robili , a przychodzi sobota i wszyscy odpadają , co jest? czemu nie napisaliście wcześniej , że odpadacie w weekend z imprą ? :gwizdanie:

Opublikowano

nikt nie mógł iść w piątek , bo wszyscy robili , a przychodzi sobota i wszyscy odpadają , co jest? czemu nie napisaliście wcześniej , że odpadacie w weekend z imprą ? :gwizdanie:

ja ci napisałem :naughty:

:confused4: :confused4: :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.