Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki


dorota1

Rekomendowane odpowiedzi

a4 b6 2004r z xenonami zwyklymi przestawienie z 00011 na 00012 zalatwia sprawe i po wlaczeniu zaplonu xenony odpalaja, po przelaczeniu na postojowe pala tylko postojowe, po przelaczeniu na pozycyjne zapalaja sie xenony. swiatla dlugie dzialaja na stale tylko po przelaczeniu na pozycyjne, kiedy sa na off dzialaja tylko dlugie chwilowe. Maly mankament ale ile te dlugie sie uzywa jezdzac po miescie - wcale, a robiac trasy no coz trzeba pofatygowac reke i ruszyc przelacznikiem na pozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale ja przy zwykłych światłach halogenowych jeśli zostawię na światłach i wyciągnę kluczyk ze stacyjki to gasną. Po ponownym przekręceniu zapalają się. Czyli mniej więcej to co autor chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim mam tak, że jak przekrece kluczyk to zapalają sie światła ale swieca jakieś 2 m do przodu a kiedy przekrece przełącznikiem aby zapalić swiatła to one samoczynnie sie podnoszą i swieca na taką odległśc na jaką mam ustawiona. Przełącznik mam normalny. Jak kupiłem samochód to z tymi światłami juz tak miałem wiec albo ktos sobie to zmieniał albo auto ma tak fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...