Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki


dorota1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

znalazłem kod do uruchomienia tej opcji 10012 ale niestety u mnie to nie działa.Zapaliły się tylko pozycje przód,tył.Próbowałem też innych kodów ale nic z tego.Kod jaki miałem wpisany na początku to 00011.Włącznik mam bez funkcji auto,światełka to ksenony.Koledzy jak włączyliście to u siebie,chyba że robie coś nie tak ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Select 09 (Central Electronics)

Coding -> Function 07

?xxxx: Chassis

0 - Limousine

1 - Avant

x?xxx: Driving Light Switch

0 - without Rain/Light Sensor (G397)

1 - with Rain/Light Sensor (G397)

xx?xx: Trailer Hitch

0 - without Trailer Hitch

1 - with Trailer Hitch

xxx?x: Headlights

0 - Halogen Headlights w/o Daytime Running Lights

1 - Halogen Headlights with Daytime Running Lights

2 - Bi-Xenon Headlights with Daytime Running Lights

3 - Bi-Xenon Headlights w/o Daytime Running Lights

4 - Bi-Xenon Headlights with Daytime Running/Tail/License Plate Lights

xxxx?: Country

1 - Rest of World/Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries with Bi-Xenon

2 - Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries without Bi-Xenon

3 - USA/Canada with Bi-Xenon

4 - Canada without Bi-Xenon

5 - Special Vehicles

Ostatnia cyferka ;)

Powinno być 2

O ile dobrze pamiętam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy w B6 są światła do jazdy dziennej panowie??? W B7 w opcji jest DRL ale wcześniej nie było tej opcji i na nic kodowanie - zakładaj zewnętrzną instalację z lampami Hella ew. jakieś rozsądne LEDy ew. katuj Xenony bo jazda na postojach jest nie zgodna z przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie ma takiej możliwości, jak będzie włącznik z trybem auto to będzie reagował na opcjonalny czujnik światła i załączy światła tylko jak bedzie ciemno - pozostaje lewa ręka i jeden ruch i światła włączone. Nie wiem czy w B6 jest coś takiego jak wersja kodowania na skandynawię. Może ktoś bardziej obeznany się wypowie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka postów wktórych była mowa otum że taka opcja działa.Ale niewiem dlaczego u mnie nie niemogę tego włączyć.Zawsze po wpisaniu kodu klikam do,it iniestety nnic sie nie zmienia,wraca kod jaki był na początku tj.00011[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 00:29_________________________________________________Też już wpisywałem inne też nadal lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia modułu elektroniki które zmieniały się w fazie produkcji, w starszych nie można ustawić pewnych opcji a w nowszych tak - proponuję poszukać osobę która ma takie kodowanie i porównać numery sterowników i kodowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli avant-kodowanie 10012 zalaczam filmik-kiedys nagralem,w tym samym celu-Panowie-SZUKAC TRZEBA

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem,dzięki ja robiłemto tak 09 cen.elekt. 07kodowanie wyskakuje 00011 usuwam wpisuje 10012 doit zapalająsie pozycje przód,tył i kontrolka na zegarach.Wchodzeznowu w 07 a tam znowu 00011[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 00:56_________________________________________________Będe bawić sie jutro jeszcze. :wallbash:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mój szwagier ma audi a4 1.8t avant z 2003 roku z xenonami i ma zakodowane ze jak tylko przekręca kluczyk to odrazu zapalają sie senony. taka juz kupil wiec da sie takie cos zrobić. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mój szwagier ma audi a4 1.8t avant z 2003 roku z xenonami i ma zakodowane ze jak tylko przekręca kluczyk to odrazu zapalają sie senony. taka juz kupil wiec da sie takie cos zrobić. :gwizdanie:

pewnie,ze sie da-filmik to pokazuje :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem,dzięki ja robiłemto tak 09 cen.elekt. 07kodowanie wyskakuje 00011 usuwam wpisuje 10012 doit zapalająsie pozycje przód,tył i kontrolka na zegarach.Wchodzeznowu w 07 a tam znowu 00011[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 00:56_________________________________________________Będe bawić sie jutro jeszcze. :wallbash:

Witam.

A czy to kodowanie będzie działać w Passacie B5 FL 2002 r.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to kodowanie będzie działać w Passacie B5 FL 2002 r

powinno dzialac-ale podepnij Vaga i sprobuj-inaczej sie nie dowiesz-tylko zapisz poprzednia wartos kodowania,na wypadek,jakby nie dzialalo-wrocisz do poprzedniej :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...