Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Woda w klapie bagażnika


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich opadach i jeżdzie podczas nich zaobserowowałem, iż podczas otwierania tylniej klapy słychac szum przelewanej wody ? spotkaliście się już z czyms podobnym ? Spryskiwacz tylniej szyby działa prawidłowo, skąd ta woda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrać i wyłączyć spryskiwacz - i się dowiesz -a jak nie to wąż i lejemy po tylnej klapie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wyjałem te dwie gumki i spusiłem wode, przy okazji próbując zdjąć plastik maskujacy zawias naderwałem go tak więc dalsze rozbieranie sobie odpuszcze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wyjałem te dwie gumki i spusiłem wode, przy okazji próbując zdjąć plastik maskujacy zawias naderwałem go tak więc dalsze rozbieranie sobie odpuszcze ...

to czekaj dalej :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

Kiedys jak jeszcze bylem posiadaczem A6C5 byly zetawy naprawcze do spryskiwaczy tylnej wycieraczki do avanta. Byla to duza zembatka z miedzianą rurką (w modelach tych zacierala sie wlasnie ta rureczka)...

Moje pytanie brzmi tak:

Czy istnieje zestaw naprawczy do A4 B6 2004r?

Pytam bo chiba mam cos połamane w srodku silniczka (jakas rurka czy cos w ten desen) w czasie uzywania spryskiwacza tylnej szyby plyn wylatuje z otworów silniczka a na szybe malo co....

w tym temacie http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80055&highlight= jest taki zestaw naprawczy. Czy w B6 ratuje mnie tylko wymiana silniczka wycieraczki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

Kiedyś jak jeszcze bylem posiadaczem A6C5 byly zetawy naprawcze do spryskiwaczy tylnej wycieraczki do avanta. Byla to duza zembatka z miedzianą rurką (w modelach tych zacierala sie wlasnie ta rureczka)...

Moje pytanie brzmi tak:

Czy istnieje zestaw naprawczy do A4 B6 2004r?

Pytam bo chiba mam cos połamane w srodku silniczka (jakas rurka czy cos w ten desen) w czasie uzywania spryskiwacza tylnej szyby plyn wylatuje z otworów silniczka a na szybe malo co....

w tym temacie http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80055&highlight= jest taki zestaw naprawczy. Czy w B6 ratuje mnie tylko wymiana silniczka wycieraczki???

Witam

W swoim aucie miałem coś podobnego.

Rozebrałem cały spryskiwacz i okazało się że do wymiany jest mały zimering. Do spryskiwacza dochodzi rurka, przymocowana jest ona do takiej plastikowej "nasadki" wszystko mocowane jest na cztery zatrzaski (widoczne na zdjęciu, trzeba uważać żeby nic nie wyłamać). Wymieniłem, złożyłem i jest sucho wszystko pięknie działa. Na zdjęciu widać mocowanie tej nasadki niestety zdjęć samej nasadki w której montowany jest zimering nie mam.

dsc01221nvt.th.jpg

Mam nadzieję że to pomoże.

Pozdrawiam Szaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...