-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Szaczek skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVWZZZCDZNW530151
-
-
Soczewki z b8 polift
To jeszcze napisz proszę co i jak zrobiłeś. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Soczewki z b8 polift
U mnie wygląda to tak po ustawieniu świateł na stacji diagnostycznej, jeszcze tylko nowe żarniki i będzie super, jest mega poprawa na soczewkach z B8 polift.
-
Wymiana soczewek bixenon problem
Podziękował, już zrobione.
-
Wymiana soczewek bixenon problem
Pamiętasz Kolego kolory kabelków czy polutowałeś w ciemno?
-
Naprawa uszkodzonego zamknięcia podłokietnika...
Kupiłem ten za 9,50 i juz rok działa, choć przy montażu trzeba było troszkę pomodzić i pokombinować aby sprężynka ładnie odbijała i miała zaparcie na przycisku. Ogólnie troszkę szlifowania i działa bez problemów. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Silnik - rok/data produkcji
Sam się kiedyś nad tym zastanawiałem, nawet ktoś z forum odpowiedział mi co oznaczają cyferki w kółeczku, cytat: "Zawarte są tam tylko dane o kolejnym numerze seryjnym odlewu, oraz "charge number" który identyfikuje konkretny wytop z ktorego wykonany jest odlew" Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa czujników poziomowania xenonów
Jasne że jest, proszę przestudiuj ten temat na pewno okaże się pomocny: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/107459-Montaż-i-działanie-układu-samopoziomowania-"Xenon" Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa czujników poziomowania xenonów
Dokładnie, plus i gnd z aku18650 4,2v, trzeci kabelek to sygnał. Po sprawdzeniu na stole i stwierdzeniu, że jest OK montujemy i ponownie adaptacja ksenonów.[emoji2] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa czujników poziomowania xenonów
- Naprawa czujników poziomowania xenonów
Tutaj powinieneś zajrzeć, temat już był poruszany: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-Naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-świateł Tutaj datasheet czujnika: http://www.hella.com/emergency/assets/media_global/627_Angular_Position_Sensors_KI_HELLA_EN.pdf Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- czujniki parkowania
Ja u siebie tez wymieniłem 3 czujniki na zamienniki i malowałem je pod kolor lx7z, tylko wiadomo z umiarem nie zalewać wszystkiego litrami lakieru, działa już ok 1,5 roku, wszystko ok Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- Żarówka STOP lewy tył
Tab, błąd znika po wymianie przepalonej żarówki. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
@Frimuś i @Wandej polecam przeczytać: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-Naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-świateł Poza samymi czujnikami sprawdzić przewody i wtyczki. Wg mnie wdała się gdzieś korozja i trzeba przeczyścić i sprawdzić połączenia. Nie macie i tak nic do stracenia, ewentualnie zakupić używane albo nówki z ASO. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka- B6 DIVISION
Sprawdź działanie czujników samopoziomu w vag gr2. Prawdopodobnie zaczynają się psuć. Na początku też tak mialem sporadycznie wchodził błąd i po 3 tygodniach został na stałe. Sprawa do ogarnięcia. Jak blisko 0v to uszkodzony czujnik, ale prawdopodobnie do odratowania. Poszukaj jak naprawić, podałem kilka postów wcześniej linka. Póki nie usuniesz wszystkich błędów nie przeprowadzisz adaptacji xenonów. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka - Naprawa czujników poziomowania xenonów