Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z adaptacją przepustnicy


Tom A4

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: witam panowie mam problem z adaptacja przepustnicy szukalem na forum ale nic podobnego nie znalazlem posiadam w swoim a4 instalacje gazowa i jak do tej pory nie mam z nia problemow ale kilka dni temu mialem strzal gazu wymienilem gume na antystrzale i auto zaczelo dziwnie falowac na obrotach wiec przystapilem do adaptacji przepustnicy ale nie jest to mozliwe vag pokazuje Avalible ale przez okolo jedna sekunde pokazuje sie ADPT Run i nic sie nie dzieje pozatym przepustnica zaczela strasznie dlugo piszczec wczesniej piszczala okolo 10 sek teraz trwa to okolo 30-40 sek proba przeczyszczenia nic nie dala :wallbash: moze doradzicie mi co mam zrobic panowie pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) takie są prawdopodobnie przyczyny jazdy na zwykłej instalacji gazowej.możliwe że po strzale gazu uszkodziła się przepustnica.ale niech wypowiedzą się inni. :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) takie są prawdopodobnie przyczyny jazdy na zwykłej instalacji gazowej.możliwe że po strzale gazu uszkodziła się przepustnica.ale niech wypowiedzą się inni. :hi:

Dokładnie,ja bym wykręcił przepustnice i sprawdził ją pod wyglądem czy czasem druty oporowe nie są uszkodzone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzytkuje to auto juz rok a wczesniej jezdzil nim koleg ponad 2 lataa i nic takiego sie nie dzialo czy moge poprosic o jakos podpowiedz [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________jakie druty oporowe jak maja wygladac moze cos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz przykładowe zdjęcie ale zamiennika(różnica polega na tym że w Ori przepływomierzu są druty oporowe)a tu nie :wink4:

6c294d0d65dae7d6m.jpg

Proponuje podpiąć autko pod kompa i wtedy jak nic nie wyjdzie zacząć sie martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem poprzednim wlascicielem tego auta i wiem co go boli po podlaczeniu pod vaga jest sporadyczny blad przeplywki ale on jest od 3 lat i auto chodzilo, teraz tez chodzi ale na benzynie jest tragedia obr skacza od 300 do 1100 na gazie w miare ok ,panowie za przeplywka jest natystrzal wiec przeplywki nie moglo uszkodzic ale moglo sie cos stac z przepustnica bo jest nawet problem z adaptacja aha jeszcze pytanie czy odlaczona odma i zaslepiona moze powodowac jakies nierowne obroty , moze logi by cos pomogly???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz przepływomierz i sprawdź, jak wtedy pracuje silnik. Nie wierz w te klapy zabezpieczające bo to shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: panowie wymienilem dzis przepustnice oczywiscie zostala ona dokladnie umyta i wyczyszczona problem z falowaniem narazie ustapil :) adaptacja przepustnicy przebiegla prawidlowo auto zrobilo sie zrywniejsze narazie wszystko jest ok bede testowal ta przepustnice i zobacze jak auto bedzie sie zachowywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...