Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak tyle że są ładniejsze od s-line. Ci kolesie od których ja kupiłem mają na allegro w ciągłej sprzedaży nówski sztuki za 900zł.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________http://allegro.pl/audi-s4-listwy-i1420427321.html

Opublikowano

Widziałem... :gwizdanie: Muszę na żywo obejrzeć u Ciebie Siemian te listwy! :wink4:

Opublikowano

no to przyjedz dziś do nas na spota. :)

Opublikowano

Furka ladnusia i mody niczego sobie :kox:A wiesz moze jaki ta dokladka od cupry ma numer?

Opublikowano
  • Autor

Furka ladnusia i mody niczego sobie :kox:A wiesz moze jaki ta dokladka od cupry ma numer?

Part number: 1ML805903 :wink4:

Opublikowano

Furka ladnusia i mody niczego sobie :kox:A wiesz moze jaki ta dokladka od cupry ma numer?

Part number: 1ML805903 :wink4:

Dzieki i zycze bezawaryjnej jazdy :decayed:

Opublikowano

Ja dokładkę ściągnąłem, przy ostatnich śniegach mało zderzaka nie zerwałem, ale na szczęście była przykręcona dość luźno więc się tylko poluzowała. Teraz jeżdżę bez i chyba mi sie tak lepiej podoba :mysli: żeby była lekko szersza to była by idealna. Tak sobie dumam czy by dokładka z DTMa nie przypasowała lepiej, można by było dorwać jakąć uszkodzoną, przyłatać żywicą i pomalować w kolor :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ja dokładkę ściągnąłem, przy ostatnich śniegach mało zderzaka nie zerwałem, ale na szczęście była przykręcona dość luźno więc się tylko poluzowała. Teraz jeżdżę bez i chyba mi sie tak lepiej podoba :mysli: żeby była lekko szersza to była by idealna. Tak sobie dumam czy by dokładka z DTMa nie przypasowała lepiej, można by było dorwać jakąć uszkodzoną, przyłatać żywicą i pomalować w kolor :mysli:

jak wracałem na święta do Polski też mnie to spotkało uderzyłem w bryłę śniegu dokładka jedną stroną wyrwała się ale jak na razie nie ściągam gdyby nie dokładka to pewnie by zderzak był popękany[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 19:25_________________________________________________kolejne graty dotarły miało nie być bo miałem inne plany ale jednak :naughty:

27012011732.jpg

mam małe pytanie czy ori kostki podejdą pod bose

Opublikowano

podejdą

Opublikowano
  • Autor

podejdą

dzięki :wink4:

Opublikowano

poko. Fajnie że te nowsze z końcówką B

Opublikowano

No ja dzisiaj polozylem wiazke od radia do wzmacniacza, jutro podmieniam głośniki, mam nadzieje ze przez weekend system będzie skończony.

Opublikowano
  • Autor

ja jak na razie nie mam czasu nic rezać, czekają na podmiankę kable sygnałowe bo coś buczy jak mam włączone światła ciekawy jestem czy u ciebie będzie cisza :mysli:

który będzie lepszy zastanawiam się nad tym grubym jak w ori ale ten pierwszy ma dodatkowo folie aluminiową

27012011738.jpg

27012011739.jpg

Opublikowano

poko. Fajnie że te nowsze z końcówką B

Ja też mam te nowsze! :naughty:Siemian może do Ciebie przyjadę na podmiankę bo masz to już za sobą? :gwizdanie: :embarrassed:
Opublikowano

spoko

Opublikowano

To kiedy? :naughty: Nie no, może kable zamówię i wtedy będę już przygotowany? :wink4:

Opublikowano

przyszły weekend?

Opublikowano

przyszły weekend?

Sprawdze jak pracuję i w kontakcie. :good:

P.S. rafik wybacz. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

co byś membrany nie musiał szukać u sąsiada :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:40_________________________________________________

poko. Fajnie że te nowsze z końcówką B

Ja też mam te nowsze! :naughty:Siemian może do Ciebie przyjadę na podmiankę bo masz to już za sobą? :gwizdanie: :embarrassed:

[/quote

przyłączył bym się do was ale niestety mam trochę za daleko :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.