Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka


rafik84

Rekomendowane odpowiedzi

tak tyle że są ładniejsze od s-line. Ci kolesie od których ja kupiłem mają na allegro w ciągłej sprzedaży nówski sztuki za 900zł.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________http://allegro.pl/audi-s4-listwy-i1420427321.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem... :gwizdanie: Muszę na żywo obejrzeć u Ciebie Siemian te listwy! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka ladnusia i mody niczego sobie :kox:A wiesz moze jaki ta dokladka od cupry ma numer?

Part number: 1ML805903 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładkę ściągnąłem, przy ostatnich śniegach mało zderzaka nie zerwałem, ale na szczęście była przykręcona dość luźno więc się tylko poluzowała. Teraz jeżdżę bez i chyba mi sie tak lepiej podoba :mysli: żeby była lekko szersza to była by idealna. Tak sobie dumam czy by dokładka z DTMa nie przypasowała lepiej, można by było dorwać jakąć uszkodzoną, przyłatać żywicą i pomalować w kolor :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładkę ściągnąłem, przy ostatnich śniegach mało zderzaka nie zerwałem, ale na szczęście była przykręcona dość luźno więc się tylko poluzowała. Teraz jeżdżę bez i chyba mi sie tak lepiej podoba :mysli: żeby była lekko szersza to była by idealna. Tak sobie dumam czy by dokładka z DTMa nie przypasowała lepiej, można by było dorwać jakąć uszkodzoną, przyłatać żywicą i pomalować w kolor :mysli:

jak wracałem na święta do Polski też mnie to spotkało uderzyłem w bryłę śniegu dokładka jedną stroną wyrwała się ale jak na razie nie ściągam gdyby nie dokładka to pewnie by zderzak był popękany[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 19:25_________________________________________________kolejne graty dotarły miało nie być bo miałem inne plany ale jednak :naughty:

27012011732.jpg

mam małe pytanie czy ori kostki podejdą pod bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj polozylem wiazke od radia do wzmacniacza, jutro podmieniam głośniki, mam nadzieje ze przez weekend system będzie skończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak na razie nie mam czasu nic rezać, czekają na podmiankę kable sygnałowe bo coś buczy jak mam włączone światła ciekawy jestem czy u ciebie będzie cisza :mysli:

który będzie lepszy zastanawiam się nad tym grubym jak w ori ale ten pierwszy ma dodatkowo folie aluminiową

27012011738.jpg

27012011739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poko. Fajnie że te nowsze z końcówką B

Ja też mam te nowsze! :naughty:Siemian może do Ciebie przyjadę na podmiankę bo masz to już za sobą? :gwizdanie: :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy? :naughty: Nie no, może kable zamówię i wtedy będę już przygotowany? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły weekend?

Sprawdze jak pracuję i w kontakcie. :good:

P.S. rafik wybacz. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byś membrany nie musiał szukać u sąsiada :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:40_________________________________________________

poko. Fajnie że te nowsze z końcówką B

Ja też mam te nowsze! :naughty:Siemian może do Ciebie przyjadę na podmiankę bo masz to już za sobą? :gwizdanie: :embarrassed:

[/quote

przyłączył bym się do was ale niestety mam trochę za daleko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...