Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z szybkościomierzem.


MAREK W.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie fanów :audi: .Moim nowym nabytkiem przejechałem już ok 800 km.I są pierwsze problemy.Pali około 14 ,15 l na 100(ale to chyba wina termostatu bo przy 10 stopniach Celsjusza temp. silnika podczas jazdy nie dochodzi nawet do 80 stopni w korku natomiast tak).Natomiast ciekawostką jest szybkościomierz ,który potrafi sobie sam nawet podczas postoju nabijać skokowo szybkść (nawet poza skale).po kilkukrotnym przekęceniu stacyjki wskazówka skokami spada do zera.Niedługo przedstawię fotki autka.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wskazowkami to naprawde nie wiem pewnie standardowo trzeba sie podpiac pod vaga a z paliwem.... tyle to bierze 4,2 quattro :) ja mam ten sam problem z paliwem - przy jezdzie do 90km/h bierze 10L a jak jade na trasie 130 to normalnie widze jak wskazowka od paliwa opada:) jestem kilka dni przed wymiana sondy lambda; jak to nie pomoze to przeplywomierz. o termostacie nie pomyslalem... :) jak bede cos wiedzial wiece to dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez VAGa dużo nie wskóramy. Sprawdź po kolei wszystkie sterowniki. Na pewno jest tam już trochę błędów :biggrin:

jeśli korki są na prawdę duże to nie ma co się oszukiwać, 1.8 może tyle wciągnąć.

No ale musiałby przeżyć mocne :bicz::rotfl:

Przez termostat spalanie raczej nie podskoczyło by tak mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
No ale musiałby przeżyć mocne

nie właśnie nie. Przy pałowaniu spala niewiele więcej od zwykłej jazdy, natomiast korki bardzo wpływają na spalanie w tym silniku. Uwierz mi na słowo :wink:

Niesprawny termostat i spokojnie z 1 litr można dodać do spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, przy normalnej miejskiej jezdzie pali 10-11 natomiast jesli ze swiatel odjezdzam pierwszy to spokojnie jest do 14. a co do termostatu to zimny silnik ma duzy wplyw na zwiekszenia sie spalania. pewnie naewt wiecej niz ten 1l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...