Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Klima słabo chłodzi


IRO293

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,temat juz poruszany,ale moze tu czegos wiecej sie dowiem,klima po nabiciu nowego gazu itd,i słabo chłodzi,niby z kratek leci zimnie powietrze,ale w aucie jest za ciepło,mam pytanie,poniewaz nie wymieniłem filtra pyłkowego,czy komus tez słabo chłodziła klima,a po wymianie filtra pyłkowego co sie zmieniło na lepsze??? :mysli:Pozdrawiam! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40zł nie żałuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,nie bede załował,ale zastanawiam sie czy ktos tez miał taka sytuacje,ze miał slabe chłodzenie przez ten własnie filterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze klapy się nie otwierają? grzeje też słabo? powietrze leci mocno ale nie za zimne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze klapy się nie otwierają? grzeje też słabo? powietrze leci mocno ale nie za zimne?

grzeje dobrze,siła nawiewu jest ok' ale słabo chłodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też jest słabe chłodzenie, w serwisie powiedziano mi że jest zasyfiony układ i do wymiany sprężarka plus płukanie układu - 2200zł :) miejmy nadzieje że u ciebie pomoże wymiana filtra,

jeszcze jedno w tych dwóch przewodach które idą po lewej stronie i wchodzą w ściane grodziową jest taki mały filterek dysza wykręć ją i zobacz czy jest zabrudzona jeśli tak to prawdopodobnie taka sama diagnoza jak u mnie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też jest słabe chłodzenie, w serwisie powiedziano mi że jest zasyfiony układ i do wymiany sprężarka plus płukanie układu - 2200zł :) miejmy nadzieje że u ciebie pomoże wymiana filtra,

jeszcze jedno w tych dwóch przewodach które idą po lewej stronie i wchodzą w ściane grodziową jest taki mały filterek dysza wykręć ją i zobacz czy jest zabrudzona jeśli tak to prawdopodobnie taka sama diagnoza jak u mnie.

pozdro

wymienie ten filtr i zobacze czy pomoze,Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr pyłkowy/przeciwpyłkowy ważna sprawa, zaleca się jego wymianę ze 2 razy w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie dowiedziałem,filtr pyłkowy w najmniejszym stopniu nie wpływa na temperature chłodzenia,jesli moze miec jakies znaczenie to dławik zanajdujący sie w rurce,w miejscu nabijania czynnika,ale to dopiero musze odkrecic i znów nabijac nowy gaz![br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 17:03_________________________________________________

Juz sie dowiedziałem,filtr pyłkowy w najmniejszym stopniu nie wpływa na temperature chłodzenia,jesli moze miec jakies znaczenie to dławik zanajdujący sie w rurce,w miejscu nabijania czynnika,ale to dopiero musze odkrecic i znów nabijac nowy gaz!

wszystko jasne,klima działa,chłodzi jak diabli,na wylocie z kratki 5 stopni :) dławik był czysty jak łza,czyli układ nie jest zasyfiony,uszkodzony był regulator w sprezarce,niestety musiałem kupic sprezarke,oczywiscie uzywke,bo nowa 3000 :) za uzywana dalem 600,ale na szczescie chłodzi!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...