Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Klima słabo chłodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,temat juz poruszany,ale moze tu czegos wiecej sie dowiem,klima po nabiciu nowego gazu itd,i słabo chłodzi,niby z kratek leci zimnie powietrze,ale w aucie jest za ciepło,mam pytanie,poniewaz nie wymieniłem filtra pyłkowego,czy komus tez słabo chłodziła klima,a po wymianie filtra pyłkowego co sie zmieniło na lepsze??? :mysli:Pozdrawiam! :hi:

Opublikowano

40zł nie żałuj

Opublikowano
  • Autor

wiem,nie bede załował,ale zastanawiam sie czy ktos tez miał taka sytuacje,ze miał slabe chłodzenie przez ten własnie filterek?

Opublikowano

moze klapy się nie otwierają? grzeje też słabo? powietrze leci mocno ale nie za zimne?

Opublikowano
  • Autor

moze klapy się nie otwierają? grzeje też słabo? powietrze leci mocno ale nie za zimne?

grzeje dobrze,siła nawiewu jest ok' ale słabo chłodzi.
Opublikowano

u mnie też jest słabe chłodzenie, w serwisie powiedziano mi że jest zasyfiony układ i do wymiany sprężarka plus płukanie układu - 2200zł :) miejmy nadzieje że u ciebie pomoże wymiana filtra,

jeszcze jedno w tych dwóch przewodach które idą po lewej stronie i wchodzą w ściane grodziową jest taki mały filterek dysza wykręć ją i zobacz czy jest zabrudzona jeśli tak to prawdopodobnie taka sama diagnoza jak u mnie.

pozdro

Opublikowano
  • Autor

u mnie też jest słabe chłodzenie, w serwisie powiedziano mi że jest zasyfiony układ i do wymiany sprężarka plus płukanie układu - 2200zł :) miejmy nadzieje że u ciebie pomoże wymiana filtra,

jeszcze jedno w tych dwóch przewodach które idą po lewej stronie i wchodzą w ściane grodziową jest taki mały filterek dysza wykręć ją i zobacz czy jest zabrudzona jeśli tak to prawdopodobnie taka sama diagnoza jak u mnie.

pozdro

wymienie ten filtr i zobacze czy pomoze,Pozdro!
Opublikowano

Filtr pyłkowy/przeciwpyłkowy ważna sprawa, zaleca się jego wymianę ze 2 razy w roku

Opublikowano
  • Autor

Juz sie dowiedziałem,filtr pyłkowy w najmniejszym stopniu nie wpływa na temperature chłodzenia,jesli moze miec jakies znaczenie to dławik zanajdujący sie w rurce,w miejscu nabijania czynnika,ale to dopiero musze odkrecic i znów nabijac nowy gaz![br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 17:03_________________________________________________

Juz sie dowiedziałem,filtr pyłkowy w najmniejszym stopniu nie wpływa na temperature chłodzenia,jesli moze miec jakies znaczenie to dławik zanajdujący sie w rurce,w miejscu nabijania czynnika,ale to dopiero musze odkrecic i znów nabijac nowy gaz!

wszystko jasne,klima działa,chłodzi jak diabli,na wylocie z kratki 5 stopni :) dławik był czysty jak łza,czyli układ nie jest zasyfiony,uszkodzony był regulator w sprezarce,niestety musiałem kupic sprezarke,oczywiscie uzywke,bo nowa 3000 :) za uzywana dalem 600,ale na szczescie chłodzi!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.