Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] 2.0 tdi BRE z DPF?


sebperth

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,po czym mogę poznać czy mam DPF i w czym może mi on przeszkodzić, z tego co się doczytałem to gożej sie chipsuje, co napewno będe chciał zrobic jak dotre do polski ( prawdopodobnie w grudniu ),do tego czasu musze sie jeszcze uporac z padającą skrzynią :kwasny:,no i jak będzie wyjeta to się odejrzy dwumas i sprzęgło, choć myśle że również wylecą bo przebieg 160tys

Czy ten silnik można wysoko kręcić?

Diesel wiem ze to nie bęzyna, ale niektóre ON to tylko od święta można wysoko pokrecić, jak z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy masz któryś z kodów wyposażenia:

7GG, 7GN, 7GE

Co do czipowania to myślę że koło 170koni nie będzie jeszcze przeszkodą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 7GN

a co to wogule jest, do czego służy, gdzie mam szukac aucie?

Co do chipu to bedę dużo szukać, bo V-Tronic w szczecinie robili mi sprintera 2 lata temu i jak smigne kiedys do polski to chyba dędę chciał poprawic,fajnie wszystko poszło do góry, ale dopiero od 2tys,ponizej jest gorzej aniżeli było w seri, wiec ciężko się nim jeżdzi poniżej 2tys obr.

a A4 fajnie mi sie zbiera juz od 1400 i to nawet na wysokich biegach, wiec nie chciałbym aby powtórzyło to co w sprinterze, no ale jak juz sie oczytałem w ciągu tych kilku dni, dużo fajnie autek widziałem zrobionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że silnik jest przygotowany pod instalację DPF ale nie musi go mieć :decayed:

To jak Ci tak zrobili sprintera to źle że go odebrałeś. dobra firma robi program pod Ciebie a nie wgrywa jakieś gotowce z netu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy dużo mniej wiedziałem o chipie aniżeli dzisiaj, mówili ze robia a nie wgrywaja gotowece, wzieli wtedy za to 1400 zł włącznie z chamownią, do tej pory wszystko ok, tylko może nie co bardziej dymi, widac to nocą jak ktoś za mną jedzie i przycisne ( wydech jest z boku, także widoczne w bocznym lusterku ) zrobiłem na tym jakieś 50tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BRE B7 2006 rok, i mam wśród kodów wyposażenia 0GG a to oznacza że DPF nie mam, pewne jest natomiast to, że jak jest wpis 7GG to dpf jest, te kody inne to chyba na czas przejściowy, zresztą polecam tę stronę:

http://www.vwgolf.pl/?page_id=286

http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=complect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...