Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piła łańcuchowa - może jakieś opinie ?


swiezak84

Rekomendowane odpowiedzi

witam. bede musial kupic pile spalinową - glownie do ciecia drewna do kominka wiec nie musi byc jakas super profesjonalna za 3koła. znalazłem na alledrogo piłe firmy stiga (ta sama od paletek do ping-ponga :decayed: ) prowadnica 40cm, silnik 40cm3 2,5km i jakies tam pierdoły. za podobna kaske jest stihl ale prowadnica 35cm, silnik 30cm3 i 1.8 konia. moze ktos kupowal niedawno albo sie zajmuje sprzedarza takich maszynek i moze cos doradzic? bede wdzieczny za jakies sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, jak bede chcial pociac ludzi (w tym moze jednego klubowicza :evil: ) to obejrze, ale póki co potrzebna mi piła do ciecia drewna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Husqvarna

pytaj w autoryzowanych sklepach bo czasami mają dobre promocje na pilarki[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 12:00_________________________________________________zajrzyj tutaj http://www.husqvarna.com/pl/landowner/products/chainsaws/husqvarna-chainsaws-for-landowners/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam stihla z prowadnica wlasnie 35cm,tylko nie pamietam modelu ale jest z tych malych waga ok.2,5-3,5kg...pile kupilem jako uzywana i nie nazekam mam juz ja 4lata i tylko olej do lancucha,paliwko,prowadnica i lanchuch byl zmieniany...pila smiga jak ta lala nie ma z nia najmniejszych problemow...szwagier znowu ma profesionalna pile ale juz husqvarna z tych ciezkich i tez twierdzi ze sa nie zawodne a duzo scinek robi...takze ja bym szukal cosik z tych 2 firm,one sa mi najbardziej znane i duzo osob ich uzywa ze znajomych....jak do ciecia drzew do kominka to jakis model z tych wlasnie mniejszych pil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za odpowiedz. husqvarna jest dosyc droga niestety, stihl jest bardziej przystepny , ale w sumie ta pila stiga jakos tak najbardziej mi podchodzi: http://allegro.pl/item674985827_pilarka_stiga_sp420_2_3km_olej_gratis_polecam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Husqvarna

pytaj w autoryzowanych sklepach bo czasami mają dobre promocje na pilarki[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 12:00_________________________________________________zajrzyj tutaj http://www.husqvarna.com/pl/landowner/products/chainsaws/husqvarna-chainsaws-for-landowners/

Też polecam :wink4:.... Moja już trochę hula, i jak na razie Ok. Daje rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...