Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Ciąg dalszy z cyklu "kilka pytań do znawców"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panow i panie również. przygotowałem kilka (tylko 3 tym razem) pytan dla was. A oto one:

1. Czy w gamie silników audi występowały pompowtryskiwacze w pojemnościach innych niż 1.9 i 2.0 tdi ?

2. Czy silnik 1.4 tdi wystepujący w audi a2 jest na pompie wtryskowej czy na pompkach?

3. Czy przednie zawieszenie w a6 jest takie same jak w a4?

Dziękuje, to byłoby na tyle podczas tego cyklu,

pozdrawiam :polew:

Opublikowano

1. w 2.5 tdi

2. niewiem ale stawiam ze to pompowtrysk bo powstal w czasach gdy jeszcze VAG twierdzil ze to najlepsze na swiecie...

3 nie

Opublikowano

1. w 2.5 tdi

2. niewiem ale stawiam ze to pompowtrysk bo powstal w czasach gdy jeszcze VAG twierdzil ze to najlepsze na swiecie...

3 nie

brawo na 2 pytania odpowiedziałeś zle :gwizdanie:

Opublikowano

1. w 2.5 tdi

2. niewiem ale stawiam ze to pompowtrysk bo powstal w czasach gdy jeszcze VAG twierdzil ze to najlepsze na swiecie...

3 nie

brawo na 2 pytania odpowiedziałeś zle :gwizdanie:

A prawidłowe odpowiedzi to ... :gwizdanie:

Opublikowano

1)-2,5 tdi o ile wiem nie było na pompowtryskach

2)1,4tdi jest na pompowtryskach

3) wahacze sa te same w A4 i A6

Opublikowano

3) zalezy jakie a4 i jakie a6 (mysle ze zawias b8 nie pasuje do c4)

Opublikowano

1. tak 1,4 tdi (zdaje się że oznaczenie AMF ale mogę się mylić) oraz 1,2 tdi w A2

2. Tylko i wyłącznie na PD

3. i tak i nie ponieważ np. wahacze mogą być identyczne (w niektórych wersjach np V8, S6 stosowano mocniejsze), stosowano różne zwrotnice tzn. z zdaje się żeliwa oraz ze stopów aluminium, inne amortyzatory, sprężyny, stabilizatory. Reasumując wahacze mogą ale nie muszą być takie same (należało by porównać dwa konkretne samochody posługując się vinem oraz Etką) reszta upraszczając jest inna ale również odsyłam do Etki. Oczywiście tak jak pisze swiezak84 należy określić modele które porównujemy.

Opublikowano

1,4 jest na pompowtryskiwaczach

Opublikowano

3) w A6c4 wahacze były jeszcze stalowe, dopiero w A6c5 pojawił się ten sam co w A4 "cud techniki" :decayed:

Opublikowano

1. 1.4tdi .2.5tdi jest na zwyklej pompie ktora to lubi padac :decayed:

2. pompowtryski

3. tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.