Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zasłonka szyberdachu


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy na forum ale zaznaczę że użyłem opcji :szukaj: i niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

A wiec do rzeczy kupiłem moja pszczółkę nie dawno i myślałem że AUDI nie ma zasłonki szyberdachu ale okazało sie że jednak jest, mój model nie miał takiej zasłonki i kupiłem na allegro sobie taka zasłonkę ale nie wiem jak ja zamontować ?

- Czy muszę ściągać podsufitkę że by założyć tą zasłonkę ?? Czy jest jakaś możliwość że by to zrobić bez demontażu?

Z góry dzięki za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum ale zaznaczę że użyłem opcji :szukaj: i niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

A wiec do rzeczy kupiłem moja pszczółkę nie dawno i myślałem że AUDI nie ma zasłonki szyberdachu ale okazało sie że jednak jest, mój model nie miał takiej zasłonki i kupiłem na allegro sobie taka zasłonkę ale nie wiem jak ja zamontować ?

- Czy muszę ściągać podsufitkę że by założyć tą zasłonkę ?? Czy jest jakaś możliwość że by to zrobić bez demontażu?

Z góry dzięki za wszystko

nie slyszalem zeby wychodzily bez zaslonki, a co do montazu czeka Cie rozbiorka podsufitki i szybra, jest ona wkladana od tylnej czesci szyberdachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gratuluję Ci kolego bo niedawno zmieniałem cały szyberdach i muszę powiedzieć, że czeka Cię trochę roboty z tą podsufitką. Najgorsze są plastiki. Dziwne że nie masz zasłonki-może masz ją wepchniętą głębiej i jej nie widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam jej wogole juz sprawdzalem i nawet wypiolem tylnia czesc podsufitki by zobaczyc czy faktycznie nie ma jej i nie stety nie bylo ;( no to weekend mam pracowity dzieki za rady pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...