Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Regularne dolewki oleju


loker23

Rekomendowane odpowiedzi

moje auto tez bierze ok 1l oleju na 1000km(nie kopci na zaden kolor).pierwsze co zrobilem to sprawdzilem czy nie ma wyciekow,czy odma jest cala itp.

na koncu sprawdzilem cisnienie na cylindrach i bylo za malo.mechanik powiedzial mi ze to napewno pirscienie!,uszczelniacze sa raczej w dobrym stanie.z tego co wiem to nie trzeba rozbierac silnika zeby wymienic te uszczelniacze.tu na forum juz byl poruszany ten temat i madry mechanik zrobi to bez rozbiorki silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz przyczyne mojego wyciueku przynajmniej tak mi sie wydaje bo to jednak wyciek jest.. :mysli: wczoraj bylem u mechanika i powiedzial mi po ogledzinach ze to symering padl laczacy skrzynie z silnikiem gdzies na wale..zna sie ktos na tym??mozliwe zeby to wlasnie bylo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz przyczyne mojego wyciueku przynajmniej tak mi sie wydaje bo to jednak wyciek jest.. :mysli: wczoraj bylem u mechanika i powiedzial mi po ogledzinach ze to symering padl laczacy skrzynie z silnikiem gdzies na wale..zna sie ktos na tym??mozliwe zeby to wlasnie bylo??

Gdyby padł ci ten zimering to miałbyś olej w tych granicach. Jeśli wyciek jest mocny to bardzo prawdopodobne że będzie zarzygana cała skrzynia tym olejem. Miałem coś takiego w swojej poprzedniej audi. Sam zimering jest raczej tani, ale zabawy od grona żeby go wymienić bo trzeba wyciągać skrzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...