Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Poszukiwane zdjęca ,engel eyes !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje zdjęć a4 srebrnej lub szarej z lampami engel eyes. Moge je mieć za sto zł, ale nie wiem jak to wygląda na takim kolorze.

Opublikowano
http://euromotorsllc.com/clientuploads/images/2001_Audi_A4_1.8T_5_Spd_708/2001_Audi_A4_1.8T_silver_003.jpg[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 22:11_________________________________________________http://i.ebayimg.com/11/!BV(4oQw!2k~$(KGrHgoH-DwEjlLlzbOWBKSMpF6Gpg~~_12.JPG[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 22:37_________________________________________________http://i.ebayimg.com/23/!BV(4bSQ!mk~$(KGrHgoH-EIEjlLlecF0BKSMoGhZ8Q~~_12.JPG[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 22:37_________________________________________________masz black i chrom dla porównania, które z tych masz do kupienia i jaka firma tych angeli?[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 22:39_________________________________________________i tu jeszcze jedno http://www.allegro.pl/item684779674_audi_a4_1998r_1_8_benz_czesci.html
Opublikowano

nie bierz tego szajsu, bedą Ci świecić jak świeczki! chyba, że nie robisz dużo tras po ciemku to bierz bo fajny bajer

Opublikowano

zgadzam się z Amoreux, wygląda może i nieźle ale jak na mój gust zalatuje bmw, a jak juz coś zostało stworzone dla bmw to niech tak zostanie i niech sobie z tym jeździ

Opublikowano

Poszukuje zdjęć a4 srebrnej lub szarej z lampami engel eyes. Moge je mieć za sto zł, ale nie wiem jak to wygląda na takim kolorze.

Okropnie :sick3::wink4:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 00:26_________________________________________________@ huragan82sdl

Popraw te linki co wrzuciles bo cos nie dzialaja :wink4:

Opublikowano

:good:działają, :good: musisz skopiować cały tekst

Opublikowano

Moze Devil ajs..? Sa bardziej na topie :)

Opublikowano

nie bierz tego szajsu, bedą Ci świecić jak świeczki! chyba, że nie robisz dużo tras po ciemku to bierz bo fajny bajer

Zależy jakiej firmy te lampy :wink4:

Opublikowano

nie bierz tego szajsu, bedą Ci świecić jak świeczki! chyba, że nie robisz dużo tras po ciemku to bierz bo fajny bajer

Zależy jakiej firmy te lampy :wink4:

No pewnie tak :P ale większość tych z allegro, które montowali moi znajomi w swoich civicach/astrach itd świeciły w nocy jak świeczki

Opublikowano

Panowie, na temat tego typu lamp jest osobny temat .

Kolega tylko prosił o fotki :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.