Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!


radek2521

Rekomendowane odpowiedzi

:cool1:

witam oto moja niunia nic w silniku nie modyfikowane ale wkrotce maly chip tylko optycznie zmieniony felga 18" na 40/205

ET 35

szybka i to wszystko narazie ale wkrotce jeszcze gril listwy chromowane i tylne lampy chcem zrobic "palone"

pozdrawiam

dsc01760z.th.jpg

dsc01758m.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny sedanik ale w pierwszej kolejności proponuje wybrać się na program.mam ten sam silnik i cos o tym wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:

witam !

oto moja niunia, nic w silniku nie modyfikowane ale wkrotce maly chip, tylko optycznie zmieniony felga 18" na 40/205

ET 35

szybka i to wszystko narazie, ale wkrotce jeszcze gril, listwy chromowane i tylne lampy chcem zrobic "palone"

pozdrawiam

stosuj interpunkcje (przecinki, kropki itp.) bo źle się to czyta

fura rzeczywiście ładnie się prezentuje, przydałby się dokładki zderzaków w kolor pomalować na 1 rzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te które masz niepolakierowane dajesz poprostu do malowania, lakiernik będzie wiedział jak ma to zrobić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna czarno czarna :wink4: więcej fotek! wnętrze! no i programik to podstawa! Czekamy na dalsze mody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej fotek jakby się dało? :)

Ogólnie autko prezentuje się :good:!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest od pyty ludzi zajmujących się chip tuningiem... Z doświadczenia polecam Diagtronik a na forum chwalą Rogala...(w diagu z 1.9 awx 130~208 KM i 285~434 Nm i spalanko miasto 10.5-11.5 traska 8-9 litrów ON ceny za to nie pamiętam ale tu prócz chipa było coś jeszcze robione koszt to bodajże coś koło 4.5-5 tyś zł ale za to ponad 260km/h na A2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna furka, tak jak kolega wspomniał dokładki pod kolor, a po 2 to czy ja wiem czy zakładać te listwy?? :gwizdanie: ładny lakierek jak widze przyciemniane szyby, z dobrą felą mogło by być bez list chromowych, czysto i schludnie, a zreszta zobaczymy efekt :wink4:(listwy tez mogą być :tongue4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...