Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Tomson'owa A4 Avant! 18", gleba FK -40mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

w końcu znalazłem czas na wypolerowanie moich MAM8 oraz przełożenie zawieszenia, więc wrzucam zdjęcia, żeby nie być już dłużej anonimowym na forum :good:

kilka info:

-1 właściciel w DE

-przebieg 180 tys (rzeczywisty 210 tys)

-100% bezwypadek :good:

-zawieszenie FK-Automotive High Tec (springi + amory) -40mm

-dokładek na razie nie maluje, bo będę zakładał s-line :P

taki był początek:

audi12.jpg

audi21.jpg

Wymieniłem rozrząd, rolki i wszystko inne co wydawało dziwne dźwięki pod maską. Kupiłem nowe żarniki philipsa 4300K oraz wszystkie inne możliwe żarówki.

Następnie okazyjnie kupiłem zniszczone chińszczyzny wzór MAM8:

179010766d8d2dcd.jpg

przyszły wakacje, więc wziąłem się za polerkę i przekładkę zawieszenia. Po 2 ciężkich tygodniach Audi prezentuje się następująco:

79036929.jpg

63579078.jpg

90797728.jpg

37779813.jpg

tutaj ładnie wyszła gleba i fele ;)

70929079.jpg

plany (kolejność nieprzypadkowa ;)):

-ramki Audi A4 Klub Polska :hi:

-dokładka przód s-line

-bi-xenon

-dokładka tył 1.8T + wydech z 2.5 TDI + ładne końcóweczki

-fotele skóra+alcantara, gałka zmiany biegów s-line

-jak trafią się ładne w dobrej cenie to felgi 19" :decayed:

-czips, turbina BRD, FMIC, wtryski < podstawowy zestaw kibica na 200+ (nad tym jeszcze będę się zastanawiał)

-grill S4 + naklejki S4 na tył i drzwi, czapka z daszkiem z logo S4 oraz napisem TDI POWER :kox::wallbash::polew:

Teraz mogę oficjalnie powitać klub! :hi:

Opublikowano

nooo całkiem całkiem, ale jednak brakuje mi w tych felgach ori dekielków, teraz ta felga tak jakoś łyso wygląda

plany dobre, jak tak wymodzisz furkę to będzie baaardzo ładna

a co kombinujesz z tylnimi lampami? zostawiasz te czy jednak założysz coś na diodach?

Opublikowano
  • Autor

na dekielki będą chyba kupione naklejki aluminiowe (jeszcze nie jestem pewien, bo te ładnie komponują się z wypolerowaną felgą). Lampy zostają jakie są, bo mi się podobają :) (ale jeszcze zobaczę co tam ciekawego jest na allegro)

Opublikowano

fajne autko :good: podoba mi sie zetsawienie tych kół na srebrnych kombi!

Do tego masz mocowanie na telefon, lubię to w autach nie wiem czemu :kox:

-dokładka tył 1.8T + wydech z 2.5 TDI + ładne końcóweczki

czyli jak to będzie wyglądać bo nie znam się dokładnie na dupkach w b6

Opublikowano
  • Autor

fajne autko :good: podoba mi sie zetsawienie tych kół na srebrnych kombi!

Do tego masz mocowanie na telefon, lubię to w autach nie wiem czemu :kox:

-dokładka tył 1.8T + wydech z 2.5 TDI + ładne końcóweczki

czyli jak to będzie wyglądać bo nie znam się dokładnie na dupkach w b6

co do zestawienia to właśnie zastanawiałem się jak to wyjdzie, bo zawsze byłem zwolennikiem kontrastu :) felgi chrom do czarnej kasty, a do srebrnego fele czarne. Wyszło OK i jestem bardzo zadowolony :) uchwyt na telefon zbytnio się nie przydaje, bo nie mogę nigdzie kupić adaptera na iPhone'a do tego uchwytu :(

tył będzie się różnić tylko tym, że będzie miał 2 proste końcówki wydechów po obu stronach

A12704_b.jpg

takie tyle, że większe :) Musi być taka kombinacja, bo tylko 1.8 T ma proste końcówki. 2.5 TDI ma końcówki w dół, więc dokładka nie będzie pasować :P

Opublikowano

tak myślałem że chesz mieć podwójny prosty wydech :good:

Co do kontrastu to fakt, fajnie wygląda jasna felga do ciemnego auta... ale ciemna felga każda dla mnie nieciekawa (wizualnie zmniejszona)

Opublikowano
  • Autor

tak jest! dlatego właśnie nie pomalowałem na czarno :) bo zmniejsza rozmiar i ciężko oponę utrzymać w dobrej kondycji, żeby brudno nie wyglądała przy feldze :)

Opublikowano

bardzo ładny Avant ... życzę Ci bezproblemowej jazdy oraz powodzenia w modach :good: :good: :good:

Opublikowano

No mnie tez się podoba. :tongue4: Plany na przyszłość kosztowne ale warte realizacji. :) Powodzenia!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

doszły 2 poważne mody :naughty: rameczki dotarły to po 1 :good: a 2 mod chyba najważniejszy i najlepszy jaki mógł spotkać moje maleństwo :gwizdanie: abonament na parking strzeżony :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Tomson teraz jakąś samoróbkę z odcięciem walnij, bedziesz spokojniej spał - parking to nie wszystko

Opublikowano

JAk to zawieszenie sie spisuje?

Opublikowano

Ładna gleba , fajnie współgra z felgami :) po modach zapowiada się :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.