Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Szarpie przy przyspieszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mój znajomy miał taki sam problem w VW T4 syncro 2,5 benzyna z gazem. samochód jak był zimny to szedł w miare dobrze ale jak sie zagrzał to wystarczyło go troszkę przydusić i potem dać mu buta to szarpał, strzelał i wogóle.. na gazie bardziej niz na benzynie ale na benzynie tez!! raz jak strzeliło to sie wygłuszenie zaczęło palic w aucie i całe szczęscie ze sie całe nie zjarało. :decayed:

trzebabyło poprostu cały czas auto na obrotach trzymać i broń Boże nie przydusić. i wzięliśmy w nocy popatrzeli na przewody i swieciło jak na choince :P poprostu przebicie było i przy niskich obrotach była za słaba iskra by całą mieszanke przepalić i zbierało się i zbierało... wymieniliśmy przewody-wszystkie ( do świec i do cewki ) i problem poprostu zniknął :notworthy: :notworthy: nie wiem czy u was nie bedzie tez problem z cewka bo w tym przypadku cewka była zmieniana kilka miesięcy wcześniej

pozdro

Opublikowano

ciekawe jak to sie stalo ze pasek sie przestawil?

Też byłem tego ciekawy ale u mnie spowodowane to chyba było wadą jednej z rolek. Patrząc na pierwszą z góry rolek widać było że chodził lekko prżód tył. Pewnie przez 25 tyś. km stopniowo rozciągała pasek.

Główną przyczyną szarpania była ta pęknięta rurka odmy. Silnik się dławił z powodu zbyt małej ilości powietrza. Z tego też powodu więcej spalał.

Opublikowano

mój znajomy miał taki sam problem w VW T4 syncro 2,5 benzyna z gazem. samochód jak był zimny to szedł w miare dobrze ale jak sie zagrzał to wystarczyło go troszkę przydusić i potem dać mu buta to szarpał, strzelał i wogóle.. na gazie bardziej niz na benzynie ale na benzynie tez!! raz jak strzeliło to sie wygłuszenie zaczęło palic w aucie i całe szczęscie ze sie całe nie zjarało. :decayed:

trzebabyło poprostu cały czas auto na obrotach trzymać i broń Boże nie przydusić. i wzięliśmy w nocy popatrzeli na przewody i swieciło jak na choince :P poprostu przebicie było i przy niskich obrotach była za słaba iskra by całą mieszanke przepalić i zbierało się i zbierało... wymieniliśmy przewody-wszystkie ( do świec i do cewki ) i problem poprostu zniknął :notworthy: :notworthy: nie wiem czy u was nie bedzie tez problem z cewka bo w tym przypadku cewka była zmieniana kilka miesięcy wcześniej

pozdro

no ja mam dokladnie takie same objawy... i coraz bardziej je odczuwam.... na cieplym silniku to juz sie nie da jezdzic

u mnie zaczelo sie to po wymianie swiec... zaczal przerywac.. zmienilem spowrotem na stare ale problem szarpania pozostal...

stawiam na kable... ale do ALG sa drogie jak cholera

Opublikowano

no ja mam dokladnie takie same objawy... i coraz bardziej je odczuwam.... na cieplym silniku to juz sie nie da jezdzic

u mnie zaczelo sie to po wymianie swiec... zaczal przerywac.. zmienilem spowrotem na stare ale problem szarpania pozostal...

stawiam na kable... ale do ALG sa drogie jak cholera

no na 98% kable obczaj czy w nocy sie nie swieci :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.