Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką drogą do Władysławowa?


Voucher

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Chciałbym sie poradzić o coś naszych szanownych forumowiczów :>.

Mianowicie tym roku wybieramy się do Władka na długo oczekiwany urlop. Planujemy wyjechać w sobote (1.08) rano, ok 3-4. A teraz moje pytanie do Was. Jaką trasą polecacie jechać?

P.S. Oczywiście płatna A1 też wchodzi w gre :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz na korek od Rumi/Redy do Władka i spowrotem., Wracałem w niedziele - pojechałem przez Wejherowo a później jakimiś lokalnymi drogami do obwodnicy Gdańska - bo wszystko tam stało... Najlepsza dorga to radio CB i mapa na kolanach jak już się korek zacznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem w ostatni piątek do Władka 6,5h, wyjechałem spod Warszawy (okolice Błonia) o 6 rano. Niestety w Redzie bodajże zapadła się jezdnia i był gigantyczny korek. Nim ogarbąłem ulice w Gdyni dzięki CB, mineła jakaś godzinka.

Wracałem w nocy z niedzieli na poniedziałek autostradą (tempomat 200km/h - przez niby 107km wyprzedziłem całe 7 aut) póżniej Grudziądz-Serock-Płońsk-Warszawa i byłem w 3.58 w domu na Kabatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem w ostatni piątek do Władka 6,5h, wyjechałem spod Warszawy (okolice Błonia) o 6 rano. Niestety w Redzie bodajże zapadła się jezdnia i był gigantyczny korek. Nim ogarbąłem ulice w Gdyni dzięki CB, mineła jakaś godzinka.

Wracałem w nocy z niedzieli na poniedziałek autostradą (tempomat 200km/h - przez niby 107km wyprzedziłem całe 7 aut) póżniej Grudziądz-Serock-Płońsk-Warszawa i byłem w 3.58 w domu na Kabatach

Chyba Sierpc, a nie Serock :wink4:.

Do Władka tą samą trasą jechałeś i też A1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem w ostatni piątek do Władka 6,5h, wyjechałem spod Warszawy (okolice Błonia) o 6 rano. Niestety w Redzie bodajże zapadła się jezdnia i był gigantyczny korek. Nim ogarbąłem ulice w Gdyni dzięki CB, mineła jakaś godzinka.

Wracałem w nocy z niedzieli na poniedziałek autostradą (tempomat 200km/h - przez niby 107km wyprzedziłem całe 7 aut) póżniej Grudziądz-Serock-Płońsk-Warszawa i byłem w 3.58 w domu na Kabatach

Chyba Sierpc, a nie Serock :wink4:.

Do Władka tą samą trasą jechałeś i też A1?

Oczywiście Sierpc, tak w tamtą stronę też jechałem tą sama stronę i było wszystko ok aż do momentu zjazdu z obwodnicy trójmiejskiej. 2km przed jej końcem staneliśmy w koreczku i spędziłem tam ponad 45min. Później skręciłem w prawo (zamiast w lewo na Rumię) na następnym skrzyżowaniu w lewo, znowu w lewo i w prawo na przejazd kolejowy i ostatecznie w prawo na ul. Hutniczą z której wyjechałem za Castoramą i ominąłem cały korek.

Bezpiecznie jest zjechać z obwodnicy na Wejcherowo i z drugiej strony dojechać do Redy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba zrobie tak jak mówisz. Z obwodnicy pojade na Wejherowo ale nie będe sie pakował do Redy tylko pojade dalej prosto przez te wioski. To chyba będzie najlepsze wyjście :wink4:.

btw. Dzięki za info :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...