Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Brak mocy i dymienie


Armani85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam powazny problem dzis odebralem auto od mechanika zaplacilem prawie 4 tys nowe zawieszenie rozrzad olej pompa filtry jadac do domu auto dymilo okrutnie jak parowuz z silnika syczalo prawdopodbnie turbo a przedewszystkim wogole przestalo ciągnąc wiem ze takich tematow bylo setki ale nie wie ktos co moze byc powodem czy wyjatkowy zbieg okolicznosci odebierajac auto padlo turbo lub moze cos mechanicy spaprali nie wiem myli silniki moze to mialo jakis wplyw ustawiali pompe itp. prosze o jakies rady bo nerwy mam straszne pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, że podobnych tematów było dużo...jedyną odpowiedzią na to co napisałes może być tylko :vaglogi: i przede wszystkim zacznij stosować znaki interpunkcyjne bo to co napisałes to sie nie da czytać... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam powazny problem dzis odebralem auto od mechanika zaplacilem prawie 4 tys nowe zawieszenie rozrzad olej pompa filtry

Tak na marginesie, to strasznie mało Cie to wyszło :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem na mysli tylko wahacze :wink4: No, ale rozrząd, pompa, oleje, filtry i wszystko za 4 tyś :shocked: Dobre wahacze i kompletny rozrząd to juz prawie ta cena..., a gdzie reszta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniali chyba kompletnego rozrzadu nie pamietam hehe ale nie odbiegajmy od tematu co moglo byc przyczyna tego dymienia i okrutnego spadku mocy auto stracilo polot i finezje nie wiem moze od tej wymianu oleju albo zle pompe ustawili nie mam pojecia.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 23:16_________________________________________________Dodam jeszcze ze po przejechaniu 5km cos jakby strzelilo chyba z rury wydechowej takie wrazenie bynajmniej mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wielkie a grozne to jest ? bo po tym jak strzelilo zrobilem moze z 10km i czy turbo ucierpialo na tym? pozdrawiam.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 23:53_________________________________________________Dodam jeszcze ze jakos dziwnie glosniej syczy turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakoś nie pamietam,ale mój mechanik(kuzyn) chyba nie zdejmowal przewodow z IC.Wymienil rozrzad,sprawdzil na vag i wszystko git:)))).Ale faktycznie,zrób logi i bedzie wiadomo....no i wracaj do nich jak najszybciej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakoś nie pamietam,ale mój mechanik(kuzyn) chyba nie zdejmowal przewodow z IC.Wymienil rozrzad,sprawdzil na vag i wszystko git:)))).Ale faktycznie,zrób logi i bedzie wiadomo....no i wracaj do nich jak najszybciej!!!

Zdolnego masz kuzyna... Ciekawe jak zdemontował pas przedni... :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 18:25_________________________________________________

vikis4 miales racje bardzo trafne ;) jak opisales tak bylo w rzeczywistosci dziekuje i pozdrawiam.

:good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...