Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Centralny zamek - problem z tylną klapą


irrass111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem sterownik centralnego zamka MAXICAR 686. Na początku podłączyłem zgodnie ze schematem sterowania zamkiem pneumatycznym. Efekt był taki, że działało zamykanie a otwieranie już nie, trzeba było otwierać kluczykiem. Następnie podłączyłem zgodnie ze schematem sterowania "minusem". I tutaj jest tak, że pilot zamyka wszystkie zamki, ale podczas otwierania otwiera dodatkowo klapę bagażnika (jest luźna). Nie wiem czy to istotne ale podczas otwierania z pilota światła migają 3 razy zamiast dwóch.

Co muszę zrobić żeby podczas otwierania klapa się tylko odblokowała ale nie otworzyła, tzn nie była luźna???

Dodam, że zamykanie i otwieranie oraz domykanie szyb działa w 100% "z kluczyka". Wszystkie zamki są w 100% sprawne.

Proszę o jakąś sugestię i radę.

Pozdrawiam,

Iras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada to chyba tylko żebyś sprawdził dokładnie czy podłączyłeś wszystko jak należy i gdzie trzeba, masz dwa kable do sterowania centralnym, jeden otwiera drugi zamyka ( 2 x masa) jeśli dobrze je zlokalizowałeś to nie powinno być skutków ubocznych. Jeśli po podaniu masy na otwórz otwiera ci klapę to widocznie to nie ten kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...