Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Awaryjne otwieranie maski.


Pretor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, wczoraj chciałem otworzyć maskę i prawdopodobnie pękła mi linka. Patrzyłem na dźwignię i linka chodzi razem z dźwignią otwierania maski więc albo linka odczepiła się gdzieś przy zamku (w co wątpię), albo po prostu się zerwała. Teraz pytanie: czy wie ktoś może jak można otworzyć maskę od spodu? Gdzie nacisnąć lub pociągnąć? Jest opis do B6 ale w B5 pewnie jest inaczej. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:37_________________________________________________Właśnie zdjąłem osłonę silnika i zaglądałem od dołu i nic tam nie widać. Jeśli ktoś wie jak to cholerstwo otworzyć to bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum bo było coś o otwieraniu maski właśnie przez silnik (z pod spodu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jutro jeszcze raz zdemontuję osłonę silnika i tam zajrzę. To miejsce gdzie trzeba nacisnąć lub pociągnąć jest między chłodnicami a silnikiem czy między zderzakiem a chłodnicami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz niestety nie pamiętam ale tam ktoś chyba coś pisał że trzeba gdzieś fest rękę włożyć i coś tam na czucie chyba ciągnąć czy przesunąć (w każdym razie podobno się da)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt tego bardziej szczegółowo nie opisał. Dzięki wielkie. Jutro będę się bawił dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do kogos ,kto ma B5 i zobacz,ale wydaje mi sie ,ze jest tak samo ,jak w B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...