Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw grajacy do A4-96r?


stanlej

Rekomendowane odpowiedzi

przeszukałem wszystkie tematy z Car Audio i nigdzie nie znalazłem gotowcow :"radio,głosniki,wzmacniacz"?

tak zeby sie to zgrywało jedno z drugim i zeby kieszeni nie zdemolowało:) hahahaha serio to zeby poprostu wejsc do sklepu i po waszych postach miec łatwy wybor :"biore to i to":)

macie propozycje takich zestawikow to podawajcie :biggrin:

przyjmijmy ze tak do 1500?moze byc?

do dzieła panowie i panie:)

widze to tak:

-radio:...........

-głosniki P i T:.................

-wzmacniacz:.................

-???????????

ps. naprawde nie znalazłem takiego tematu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejsu nie zmieniał głośników przód i tył bo zeby to dobrze hulało to nie wyjdzie to za tanio a chłamu sie nie wsadza do dobrego auta

Kup sobie dobre radio i do tego tube lub skrzyniei wzmacniacz no i oczywiście kable do podłączenia tego jak będzie ci mało to kupisz sobie wtedy głośniki

A co do firmy w miare dobrej i taniej to bym polecił BLAUPUNKT lub MAGNAT a co do wyższych półek to LANZAR HERTZ JBL INFINITY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od początku, zacznij OD PRZODU, a nie od "d*py" strony, nastepna kwestia, glosniki z tylu-> odpuść je, za 1500 zł można coś zmontować, pytanie czy sprzet ma być nowy czy raczej używki wchodzą w gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak używka to wsadź concert CD (z modelu A6 cena koło 600 PLN) na przód sys odseparowany 13 cm( do 300 PLN spokojnie znajdziesz coś nowego)+wygłuszenie drzwi do bagażnika jakiś woofer na przykład Axton CAB 307 lub 308 ( na allegro za używkę też koło 300 PLN, miałem taki kiedyś i jest to dobry sprzęt) do tego wzmacniacz który napędzi Ci ten woofer i przedni system (ceny za używkę na Allegro też koło 300-450 PLN) i masz receptę na ładną scenę muzyczną w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak używka to wsadź concert CD (z modelu A6 cena koło 600 PLN) na przód sys odseparowany 13 cm( do 300 PLN spokojnie znajdziesz coś nowego)+wygłuszenie drzwi do bagażnika jakiś woofer na przykład Axton CAB 307 lub 308 ( na allegro za używkę też koło 300 PLN, miałem taki kiedyś i jest to dobry sprzęt) do tego wzmacniacz który napędzi Ci ten woofer i przedni system (ceny za używkę na Allegro też koło 300-450 PLN) i masz receptę na ładną scenę muzyczną w aucie...

Chyba coś się rozpędziłeś z tą sceną...... zwłaszcza z tym zestawem przednim za 300 zeta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak szalejecie z tym audio, ja mam radio Alpine 4x45W i gdybym miał do tego 4 głośniki Alpine 16,5cm 45W, to grałoby rewelacyjnie. A z przodu mam serię, z tyłu Pionki 16,5 35W i jest naprawdę bardzo dobrze, o czym przekonałem sporo osób :biggrin: Tu nie trzeba całego miasta nagłośnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię tutaj o audiofilskim brzmieniu, tylko o tym, że można robić naprawdę kapitalny zestawik bez skrzyni i wzmaka, widzę to po tym co gra u mnie teraz. Jak wyjdę na prostą finansowo, to postaram się dokończyć dzieła u mnie i połączyć Audi i Alpine, bo moim zdaniem trudno o lepsze połączenie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dyskuja potoczyla .. ;)

Też nie chodzi mi o Audiofilskie brzmienie, bo tutaj ceny zaczynają się od połowy wartości naszych A4
albo i troszke więcej ;) ale nie dajmy się ponieść emocjom - sam sprzęt NIE GRA!!! o czym wielu się przekonało i sam również, człowiek uczy się na błedach..

Kolega nie określiłeś jakiej muzyki słuchasz, wiec w ciemnonie bede nic proponował, bo i po co ? :D

ten budżet powiniem wystarczyć na kable i dobrze zrobione drzwi :D

ok wiec przeznacz sobie z 200 zł na (maty i inne akcesoria do wygluszenia drzwi)

150zł na kabelki ( np dietz zestawik prąd i sygnałowki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale temat jest prosty :) co z czym dobrze sie zgrywa :) czy np.pionek gra dobrze na głosnikach phonocar-a i ew jak wzmacniacz do tego :) o cos takiego mi chodziło :) i nie ma sie co sprzeczac:) podajcie propozycje zestawu i jest git:L)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam coś takiego:

Radyjko alpine

http://allegro.pl/item187169629_alpine_cde_9848_rb_radio_samochodowe_raty_vat.html

Głosniki przód standard od BETA, muszę przyznać, ze alpine wyciagną z nich calkowicie nowe brzmienie niż miał standart

Tył zamontowany w półce to JBL 16,5cm:

http://allegro.pl/item188900567_jbl_cs_2165_165mm_promocja_cenowa_od_dealera_.html

Muszę przyznać, że jak dlamnie gra bardzo fajnie. Troszeczkę nie wyrabia przy ostrej muzyce rokowej ale naszczęście to nie moje klimaty.

Jednak wszystko zależy czego oczekujesz od zestawu i przedewszystkim jakie muzy słuchasz.

Określenie kosztów to nadal mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bartas_1 my po prostu mamy inne wyobrażenie dobrze grającego sprzętu, i mamy możliwość słuchania go na codzień :biggrin: ..... niestety większość oczekuje recepty jak zrobić super muzę z radia z najniższej półki, i do tego głośników z serii marketowej. Oczywiście rozumiem fakt że nie każdy może pozwolić sobie na to czy tamto, ale proszę was koledzy nie opowiadajmy na około o super dżwięku z fabrycznego radia, albo i głośników, bez wytłumień, wzmacniaczy i odpowiedniego okablowania. Coś takiego nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry głośnik na tylnej półce nie potrzebuje wytłumienia (trudno o lepsze pudło niż 400l kufer, mówię o sedanie), a z przodu wygłuszenie jest oczywiśnie potrzebne. A to, co mówicie, że sprzęt może się różnie sprawować w zależności od rodzaju muzyki może mieć wpływ na to jak oceniam wysokiej klasy sprzęt sklepowy (bo takim jest moim zdaniem Alpine), bo słucham innej muzyki, niż większość A4-kowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to o czym piszę to jest dobry sprzęt. Nie jest powalający na kolana i zapierający dech w piersiach. Ale jest dobry, o niebo lepszy od 95% sprzętu w autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...