Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Co to za część?


Perezip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zlokalizowałem niedawno pękniętą gumę w moim autku. Wygląda na to ze cieknie z niej olej, znajomy powiedział mi ze mam na wykonczeniu turbinę bo łapie olej, nie chce mi się w to wierzyc niestety nie mogłem dokładnie znalesc tematu dotyczącego tej czesci bo nie wiem nawet do czego to jest. proszę o pomoc. Czy to normalne w tych silnikach ze tam jest olej? i czy zeczywiscie mam turbo na wykonczeniu?;/ Resztę postaram sie poszukac na forum:) pozdrawiam

88177383.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gume trza wymienic bo zapewne kopci i jest słaby....a,że jest troszke oliwy to normalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też bęła ta guma i wstawiłem podobną.

jak będziesz miał pękniętą tą gumę to auto nie będzie chciało przyspieszać bo powietrze będzie uciekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie;) Muszę wymienic jak najszybciej, a mozecie powiedziec czy tą gume mozna kupic w sklepie czy raczej trzeba dorobic ją z jakiejs innej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: w sklepie z częściami do ciągników np. cena ok 40 zł mb ,potrzeba 6 cm .hehe średnica 50 mm :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle że chyba zawsze tam będzie olej, po pierwsze turbinka jest smarowana, a po drugie widziałem co leci z odmy do tego węża po zagrzaniu się silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle że chyba zawsze tam będzie olej, po pierwsze turbinka jest smarowana, a po drugie widziałem co leci z odmy do tego węża po zagrzaniu się silnika :)

:blink: turbina to jest smarowana ale wewnętrznie. Olej z odmy w niczym turbinie nie pomaga a wręcz przeciwnie powoduje jej zasyfienie i zatykanie łopatek turbiny. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat jakieś 2 m-ce temu w sklepie 119 za szt. w autoryzowanym salonie VW/audi 110, plułem sobie w brode jak dowiedziałem sie że można kupić taki odcinek 50cm za 10zł

Polecam dobrze sie rozejrzeć...

Co do "mgiełki olejowej" w środku też mam, nie ma dramatu wszystko myka jak burza

czy ten łącznik ma jakiś numer katalogowy ?

Jak masz nie zatarte oznaczenie to powinno być na obwodzie gumy, jak nie masz to jutro moge spisać ze swojej, mamy taki sam silnik.

Jak nie chcesz czekać do jutra to polecam etke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nie zatarte oznaczenie to powinno być na obwodzie gumy, jak nie masz to jutro mogę spisać ze swojej, mamy taki sam silnik.

Jak nie chcesz czekać do jutra to polecam etke

właśnie w tym rzecz, że starły mi się te oznaczenia. Byłbym wdzięczny gdybyś mi je spisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat jakieś 2 m-ce temu w sklepie 119 za szt. w autoryzowanym salonie VW/audi 110, plułem sobie w brode jak dowiedziałem sie że można kupić taki odcinek 50cm za 10zł

Polecam dobrze sie rozejrzeć...

Co do "mgiełki olejowej" w środku też mam, nie ma dramatu wszystko myka jak burza

czy ten łącznik ma jakiś numer katalogowy ?

Jak masz nie zatarte oznaczenie to powinno być na obwodzie gumy, jak nie masz to jutro moge spisać ze swojej, mamy taki sam silnik.

Jak nie chcesz czekać do jutra to polecam etke

kuzwa strasznie drogo u was.....

ETKA

waz cisnieniowy 1HO 145 834 J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...