Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Dziwnie działające kierunkowskazy


drarek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś u mnie to samo się pojawiło , jutro będę kombinował.... ale rady cenne , napewno się przydadzą![br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:38_________________________________________________Akurat miałem rozrząd robiony i powiedzieli mi w serwisie, że to wina jakiegoś przekaźnika ale w kolumnie kierowniczej - zamiennik z wymianą podobno ok 500pln? co wy na to? objawy dokładnie takie jak pisał kolega raz jest raz nie ma, czasem pomiga chwilęa czasem miga za szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiegoś przekaźnika ale w kolumnie kierowniczej - zamiennik z wymianą podobno ok 500pln? co wy na to?

czyżby kolejna złota myśl panów z aso :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta - to nie bylo w ASO tylko w normalnym warsztacie i nie 500 tylko 300 pln, a jak zadzwonilem z ciekawosci do ASO powiedzieli mi ze 490pln oryginalna czesc z robocizną. Niemiło się zaskoczyłem zato w INTERCARS, bo nie mają zamiennika do mojego modelu i odsyłają do ASO... chyba jakiś spisek.... może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł gdzie w wawie się pofatygować i to naprawić żeby nie zdarli i może bez konieczności wymiany całej części... ja nie mam żadnego zaufanego elektronika....[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 11:12_________________________________________________Poszperałem, rozebrałem ten przełącznik tak jak koledzy tu pisali i ... pomoglo! Dzięki za cenne rady 200 pln w kieszeni, podr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...