Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Przyspiesza jak odejmuje gaz :/


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oskaritto

Witajcie!zauwazylem ze przy predkosci 180-210 jak cisne gaz w podloge idzie jakos ale jak na chwile odejme gazu to mam wrazenie jakby przyspieszal i zaraz zwalnial (ale jakby szedl lepiej niz jak mu daje w deske)

czy ktos z was sie juz z czyms takim spotkal? dodam jeszcze ze przy odejmowaniu gazu jest mocne szarpniecie np. przy 220 jak sciagam noge z gazu to 2 razy szarpnie mocno i schodzi z obrotow :/ malo komfortowe i stad to pytanie.Z gory dziekuje za wszystkie porady!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stukanie może i przez to.

A z tym przyspieszaniem to mam takie samo uczucie :>

Nie wiem czym to jest spowodowane ale to nie jest żaden problem wg mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was sie juz z czyms takim spotkal? dodam jeszcze ze przy odejmowaniu gazu jest mocne szarpniecie np. przy 220 jak sciagam noge z gazu to 2 razy szarpnie mocno i schodzi z obrotow :/ malo komfortowe i stad to pytanie.Z gory dziekuje za wszystkie porady!! :hi:

po pierwsze-nikt nie ma szklanej kuli i skąd mamy wiedzieć,co jest problemem,nie wspominajac o przyczynach...podepnij Vaga,zrób logi-wtedy bedzie mozna coś powiedzieć,bo na snucie domysłów ,można zapełnić kolejne dwie strony...jak sprawdzisz błędy i zrobisz logi-napisz...to po drugie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak miałem w poprzednim aucie.

:mysli:

co sie okazło:

Jak jade te 200 km/h (max) z gazem w podłodze i delikatnie go ujme to samochód nie zwolni ponieważ nadal dostaje tyle mocy żeby utrzymać prędkość. A jako że ja ujmuje gazu wydaje mi sie że samochód powinien zwolnić.

Tak to wykombinowałem sobie :>

Zdażało mi sie to nie raz i w różnych samochodach więc to jest moja diagnoza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...