Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Po wymianie zawieszenia dalej słychać stuki - czy to amortyzatory ?


rafalx11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dołącze do tematu, mam taki sam problem.

Przy ruszaniu jest pojedynczy stuk w przedniej, prawdopodobnie prawej stronie. Podobne stuki występuja na wybojach w trasie.

Wymienione zostało całe zawieszenie: 8 wahaczy, końcówki drążków, łaczniki stabilizatora, przeguby zewnętrzne i nadal stuki występują.

Mechanik powiedział, że nic nie widać :wallbash:

Przyjrzę się jeszcze tym "sankom" i poduszkom jak kolega pisał.

Nerw szarpie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki taki troszkę OT,

Ja wymieniłem u siebie komplet na firmę Master Soprt i dalej stukało, okazało się że akumulator się poluzował i przy starcie dobijał do szyby a przy hamowaniu niosło do w drugą stronę do silnika i walił o osłonę. Ale połowa wahaczy też już była do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze coś napiszę po czasie. Też wymieniłem caly komplet wahaczy, końcówek łaczników itd itp. Luzu na drążkach nie ma, a jak jadę po "cichych policjantach" i po dołkach to coś wali z lewej strony... ech, nie wiem już co to może być...aku sprawdziłem, dookręciłem , podłożyłem kawałek kartonika żeby nie latał, ale to nie on stuka. szarpałem za koła ale cisza i brak zadnego luzu jedynie na czym mam luz to na maglu a dokładniej na ślimaku, ale za magiel wezame się jak wpłynie mi troszkę pieniążków. szarpałem za koła też żeby sprawdzićczy amortyzator ma jakis luz (góra, doł) ale wszystko jest sztywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...