Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Protest na A4 A1


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

jako motocyklista ejstem za obnizeniem oplaty bo to absurdalne zeby placic tyle co osobowka. na moje to wogle absurd zeby placic , chyba ze wprowadza jakis system automatycznego poboru oplaty.

jadac kilkanascie km A1 - bo tyle czasami zdarza mi sie jechac, czas potrzebny na zdjecie rekawiczki zeby pobrac i schowac bilecik a potem na zjezdzie go znalezc, wyszukac drobne i schowac wszsytko spowrotem , ubrac reakwiczki itp (kazdy motocyklsita wie o czym mowie) na jest pewnie dluzszy niz oszczednosc czasu na autostradzie...

ale jak wczoraj popatrzylem ile sprzetow przejechalo przez autostrade to zrozumialem ze taki niby protest zamiast ograniczac wplywy to je zwielokrotnil :) byly otwarte wszystkie bramki do placenia z czego trzy byly dla aut reszta dla protestuajacych (najczesciej sa czynne trzy lub cztery wiec przeplyw osobowek sie nie zmienil). dzieki temu obsluzono pewnie tyle samo aut co zawsze plus setki motocykli :D no w pięty im poszło :D:D:D

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/news/chcieli-pobic-motocyklistow,1353696 [br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 08:25_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/news/w-sobote-omijaj-autostrady,1355420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/news/chcieli-pobic-motocyklistow,1353696 [br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 08:25_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/news/w-sobote-omijaj-autostrady,1355420

Brawo, popieram! Chyba sam tam pojadę bo nie mam aż tak strasznie daleko a na 2oo też jeżdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im kufa nie pasuje to niech nie jeżdżą, a nie becą, że drogo. Te strajki jak zarówno ich kampania "patrz w lusterko bo motóóór zapie..." są równo popier.... Nie powiem, bo jak widzę dwa kółka to staram sie mu zrobić miejsce. Wiem, ze akcja tyczy się gapiów, ale motocykilści też kultura nie grzeszą. To jak już zapier.... to niech ma oczy w d*pie, żeby sie inni nie dziwili, że ktoś mu drogę zajechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te strajki jak zarówno ich kampania "patrz w lusterko bo motóóór zapie..." są równo popier.... Nie powiem, bo jak widzę dwa kółka to staram sie mu zrobić miejsce. Wiem, ze akcja tyczy się gapiów, ale motocykilści też kultura nie grzeszą. To jak już zapier.... to niech ma oczy w pupie, żeby sie inni nie dziwili, że ktoś mu drogę zajechał.

za***iste uproszczenie kolego. jak zapi$@%#@am to nie martwie sie o to ze mnie ktos nie widzi w lusterku bo wiem ze NIE. i generalnie zawsze na moto staram sie myslec za wszystkich inncyh dookola. ale wbrew temu co pisza w FAKCIE i opowiadaja w telewizji, zdarza sie jezdzic niektorym motocyklistom z predkosciami podobnymi do samochodow. i nie chodzi zebys wypatrywal w lusterku czy ktos nie zaqpie#$@!la 260 na podwojnej ciaglej. tylko zebys nie zabil moze jakiejs znajomej osoby bo wyprzedza Cie z niewielka roznica predkosci a Tobie nie chce sie zerknac w lustro.

znaczy nie bierz tego do siebie bo pisze Ty a tak naprawde mam na mysli ludzi ktorzy nie rozumieja idei chasła patrz w lusterka. bo to sie tyczy tez autek. tyle ze motocykliste latwiej przeoczyc.

i to ze mam oczy w pupie i dookola glowy nie zwalania wyjezdzajacych z podporzadkowanej do rozejrzenia sie czy maja wolne a nie tylko rzuca okiem czy aby nic wiekszego od ich auta nie jedzie i wioooo...

wiem ze z punktu widzenia samochodu (bo przeciez duzo wiecej jezdze w aucie niz na moto ) to wyglada tak ze wszyscy tylko za#@!$@!laja i maja wszystkich gdzies. ale gwarantuje CI ze jakbys sprawdzil jak to wyglada z drugiej strony to bys zrozumial ze czujesz sie po prostu jakby wszyscy dookola chcieli Cie zabic. paradoksalnie u mnie to wrazenie jest tym wieksze im bardziej trzymam sie przepisow....

a protesty na autostradzie to rzeczywscie glupi pomysl. pierwsza akcja nawet miala dla mnie sens , teraz to tylko nabijaja kase - bo przeciez kazdy placi :D - i w sumie nic z tego nie wynika ani nie wyniknie... tylko kierowcy sie wkurzaja i coraz gorsze nastawienie do moto maja... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im kufa nie pasuje to niech nie jeżdżą, a nie becą, że drogo. Te strajki jak zarówno ich kampania "patrz w lusterko bo motóóór zapie..." są równo popier.... Nie powiem, bo jak widzę dwa kółka to staram sie mu zrobić miejsce. Wiem, ze akcja tyczy się gapiów, ale motocykilści też kultura nie grzeszą. To jak już zapier.... to niech ma oczy w pupie, żeby sie inni nie dziwili, że ktoś mu drogę zajechał.

:shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być po 2 pasy w jedną stronę na E4 Kraków-Przemyśl, ale nie ma. Coś tam teraz ostro dłubią. Rzeszów-Łańcut to rozpacz, ale już ma się ku końcowi. Rzeszów-Tarnów to jest dramat, rozkopane wszystko, a i tak nie wiem, czy tam będzie po 2 pasy, czy tylko 1+pobocze. Demo ty jesteś z Tarnowa. Wiesz jak będzie wyglądać droga od Ciebie do Rzeszowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być po 2 pasy w jedną stronę na E4 Kraków-Przemyśl, ale nie ma. Coś tam teraz ostro dłubią. Rzeszów-Łańcut to rozpacz, ale już ma się ku końcowi. Rzeszów-Tarnów to jest dramat, rozkopane wszystko, a i tak nie wiem, czy tam będzie po 2 pasy, czy tylko 1+pobocze. Demo ty jesteś z Tarnowa. Wiesz jak będzie wyglądać droga od Ciebie do Rzeszowa??

Na tą chwilę jest wszystko rozkopane. Ale po tym co jest widzę wyraźnie że tak jak Tarnów-Kraków. Czyli 10x gorzej niż było przed remontem. Co chwilę będzie wysepka, budowa drogi wymusi jazdę wolno, a podjazdy pod górę gdzie do tej pory było 2+1- zredukowane do 2x1. Do tego na pewno obstawią to fotoradarami jak żywopłotem.

Generalnie lipa i to straszna. Jedynie fakt powstania obwodnicy Ropczyc cieszy. To zawsze było wąskie gardło,a widać że są blisko finiszu.

Jeżeli chodzi o autostradę no to ;( ;( ;( Zmordowali ledwo do tego Szarowa z trudem. Kiedy to do Tarnowa dotrze, a tym bardziej do Rzeszowa to chyba nikt nie wie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiszka straszna :confused4: Myślałem, że jak się tam tyle pier....lą, to coś przyzwoitego tam będzie. Całość Rzeszów-Tarnów powinna wyglądać tak jak obwodnica Tarnowa, której ci szczerze zazdroszczę, jeszcze teraz odnowiona więc bajka.

Na Ropczyce czekam, obwodnica Pilzna też swoje zrobiła.

Z autostradą padaka, bo coś strażaki nie chcieli jej odebrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość Rzeszów-Tarnów powinna wyglądać tak jak obwodnica Tarnowa, której ci szczerze zazdroszczę, jeszcze teraz odnowiona więc bajka.

Wg. mnie tak powinna wyglądać standardowo KAŻDA droga krajowa w Polsce (ew. szerzej). Dwa pasy w każdą to jest niezbędne minimum na obecne czasy. A środkiem betonowy murek. Jak jest każdy widzi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy protest :naughty:

http://www.dziekujezaa4.pl/ [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 14:35_________________________________________________KLIKNIJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...