[ALL B6] Panel klimy

macieek

Witam

Znalazlem panel klimy w dobrym stanie na ebayu bez porysowanych przyciskow z B6 ale on nie ma srebrnej listewki na dole tak jak moj ma, Czy da sie te listewke jakos zapodać ze starego panelu do nowego? Ewentualnie czy można założyc panel bez tej srebrnej listwy? Zastanawia mnie tez, czy ten z ebayu nie jest w innym odcieniu niż moj - na zdjeciu wyglada jakos bardziej "czarno" niz moj. Czy da sie VAGiem zczytac numery panela bez wyciągania go? :mysli:

pozdrawiam

przeciez prosto jest wyciagnąc panel klimatronika :gwizdanie:

Witam

pozdrawiam

Witam.Jeżeli twój stary panel jest sprawny to można wymienić tylko same przyciski.Ja miałem wytarte przyciski kupiłem uszkodzony panel przełożyłem same przyciski i po sprawie.Pozdrawiam

przeciez prosto jest wyciagnąc panel klimatronika :gwizdanie:

Trzeba wyjąc chorusa zeby go wyciągnąć z tego co sie orientuje, w zasadzie mam kluczyki do wyciągania radia ale nie chce mi sie dlubac przy tym po ostatnich "naprawach" zatartych wycieraczek gdy pękła mi szyba :kox:

Panel 1DIN można bez problemu wyciągnąć bez wyciągania radia. Wystarczy ciągnąć do siebie chwytając tą srebrną dolną listwę. Panel jest tylko włożony, nie ma żadnych zatrzasków.

Jak nie ma srebrnej listwy to moze byc od wersji 2DIN. Wiec jak kupisz, będziesz musiał zmienić same przyciski, gdyż panel jest wezszy.

Dokładnie tak też zrobiłem i widze, że moj panel ma na koncu literke H a ten do którego zakupu sie przymierzałem ma koncówke AC...[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 16:06_________________________________________________

Rozumiem i dzieki wielkie za rozjaśnienie tematu... :good:

Może to być równie dobrze panel 1DIN jak i 2DIN. W tym pierwszym ta chromowana listewka jest odpinana.

Jeszcze jedno pytanko - czy podejdzie panel z sedana do avanta?

dzieki

tak dla informacji mozna sam panel kupic w ASO i chyba nie jest to jakis duzy wydatek, gosc jak zakaldal mi RNS; to wymienil sam panel przedni o klimatronika, oczywiscie byl on full nowy, biorac po uwage cene uslugi to ten panelik nie mogl byc jakos spelcjalnie drogi. pozdrawiam

właśnie o to chciałem zapytac. bo mam porysowane trochę przyciski i sam panel. czyli da się wymienić sam panel (przód) bez wymiany całości.

jesli ktoś zna cene to bede wdzięczny :hi:

Ponoć da sie wymienić same przyciski ale nie przerabiałem tego jeszcze. Nie da sie kupic przyciskow albo przedniej częsci panela, tylko cały.

Ktos z etka moglby to potwierdzic

??

"Sam panel przedni" to niestety cały panel klimy który tani nie jest napewno, nie da sie kupic tej plytki do ktorej sa przymocowane przyciski i wyświetlacz, razem z tym idą całe bebechy elektroniczne a nazywa sie to w etce tak:

8E0 820 043 AA - Jednostka wskazań i obsługi ze sterownikiem elektronicznie regulowanego układu klimatyzacji

nie pamietam dokladnie czy byla elektronika w tym panelu czy tez nie, ale przyciski napewno byly w obudowie, wszystko nowka z folii gosc wyciagnal, a jaki koszt trudno mi okreslic, nie sadze ze by to byla jakas astronomiczna cena skoro gosc mial takich kilka i wymienial to w cenie uslugi zalozenia rns'a. Bede w ASO nie dlugo to zapytam z ciekawosci ile taka zabawka mysle ze sie przyda takie info

czyli generalnie trzeba wymieniac całośc. myslałem ze da się jakoś zdjąć ten plastik z przodu rezem z przyciskami i wymiemic :confused4:

Witam,

Wiem, ze minęło trochę czasu od ostatniego postu ale nie chciałem zakładać nowego wątku. Tez mam powycierane przyciski i ogolnie cały panel środkowy wyglada wiesniacko. Ostatni właściciel nie dbał nic a nic o takie rzeczy. Wiec może ktoś wie jaki jest koszt wymiany tego panela / i panela od radia rowniez/ w polskim ASO? W piatek garnę sie do miejscowego ale jak znam zycie to tak krzykną, ze miesięcznej pensji zabraknie, wiec pewnie mógłbym poczekać z wymiana do kolejnej wizyty w Polsce.

Witam,

nie nie dbał tylko w tych samochodach to jest największe dziadostwo jakie w życiu widziałem. Wyciera się choćbyś tylko muskał to palcami raz na rok. Panele do radia (concert) można dostać na allegro, są w dobrym stanie po 160 PLN. Jeśli chodzi o panel klimatronic'a to trzeba szukać czegoś w dobrym stanie używanego. Nowy panel ( w zasadzie cały sterownik) jeśli dostępny to kosztuje ok 3000

To chyba mamy jakieś inne samochody bo ja mam już przelatane 200 tyś i panel jest jak nowy.