Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 1.8 T 190 km , jak rozpoznac ?


GTJ2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jestem posiadaczem audi a4 1.6 :confused4: dostałem ją za grosze (kupiony od rodziny )

I zamierzam wsadzić do niej 1.8T 190 KM, słyszałem że takie są :gwizdanie: I tu chodzi o Waszą pomoc :) poczym poznać że silnik ma te 190 KM a nie 150 KM ??? :kox:

z góry dziękuje i pozdrawiam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jesrem posiadaczem audi a4 1.6 :confused4: dostałem ją za grosze (kupiony od rodziny )

I zamierzam wsadzić do niej 1.8T 190 KM, słyszałem że takie są :gwizdanie: I tu chodzi o waszą pomoc :) poczym poznać że silnik ma te 190 KM a nie 150 KM ??? :kox:

z góry dziękuje i pozdrawiam :naughty:

po pierwsze ,to roznica jest taka,ze 190 konna jednostka ma inna turbine i soft w komputerze,

po drugie to w budzie B5 nie bylo jednostki 190 konnej-tylko w B6,co juz komplikuje troche sprawe,ale nie mowie,ze jest to beznadzieja-,

po trzecie-przygotuj sie na duuuuze koszty i jesli nie jestes mechanikiem,to duzo cie taki swap bedzie kosztowac zarowno pieniedzy i czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok :wink4: że w b5 takich nie było to wiem ,ale chyba silnik pasował by na łapy (jeszcze nie sprawdzałem) no i zamierzam kupić komplet instalacje, komputer i silnik . Nawet myslałem czy jakiegoś rozbitka by nie kupić tanio lub anglika. A przekładke zrobie sam , kilka już zrobiłem :naughty: tylko że fiaty i ople

bardzo Cię proszę staraj sie zwracac uwagę na błędy ortograficzne !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kombinować z silnikiem 190 konnym (symbol BEX jak byś już szukał) poszukaj silnika AJL (180 koni) który był w budzie B5 to pewnie będzie mniej roboty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o ile kojarzę to spalanie ma jakos koło tego chyba że się myle :mysli:

W trasie potrafi spalić przy "dynamicznej" jeździe - 8/100,

W mieście potrafi spalić "dynamiczne" - 13/100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 150 AEB i przy mojej jeździe wsysa mi około 13 na mieście :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 150 AEB i przy mojej jeździe wsysa mi około 13 na mieście :evil:

ja wczoraj zrobilem "maly" pokaz i FIS pokazal 20 srednio... :gwizdanie: ale silnika i chamulcow nie oszczedzalem... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 150 AEB i przy mojej jeździe wsysa mi około 13 na mieście :evil:

ja wczoraj zrobilem "maly" pokaz i FIS pokazal 20 srednio... :gwizdanie: ale silnika i chamulcow nie oszczedzalem... :cool1:

Ała to ja max do 17 doszedłem :cool1: (choć i tak nie wierze w to co FIS pokazuje :rolleyes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ała to ja max do 17 doszedłem

...czyli jeszcze nie wydusiles wszystkiego z silnika... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ała to ja max do 17 doszedłem

...czyli jeszcze nie wydusiles wszystkiego z silnika... :evil:

No ileż można :cool1: ale dobra koniec OT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jesrem posiadaczem audi a4 1.6 :confused4: dostałem ją za grosze (kupiony od rodziny )

I zamierzam wsadzić do niej 1.8T 190 KM, słyszałem że takie są :gwizdanie: I tu chodzi o waszą pomoc :) poczym poznać że silnik ma te 190 KM a nie 150 KM ??? :kox:

z góry dziękuje i pozdrawiam :naughty:

Stawiam flaszkę, że zrezygnujesz, rozmyślisz się, etc. :tongue4:

Elektronika dla tego silnika nie zagra. Nie będzie nowego licznika, nie odpali. No chyba, że usuniesz immobilizer.

Nie będzie odpowiedniego ABS-u, będzie sypał błędami i ograniczał moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia, hamulce , przniesienie napedu, sprezyny, amory, układ wydechowy, chlopie z auta raczej mało zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze to juz ktorys raz,przy takim pytaniu-tez kiedys mialem 1,6 i takie pomysly... :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdolności, praktyka, dobry mechanik, dużo samozaparcia plus drugie auto "dawca" i można myśleć, inaczej zapomnij takie jest moje zdanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :confused4: czyli jednym słowem to się nie moje pomysły się nie opłacają he lepiej kupić drugą Audice z silnikiem 1.8 T Tylko co ja zrobie z moją pierdziawką !!!! bo na 1.6 to baaaaardzo mało chętnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz AC to znam kilka radykalnych rozwiązań :gwizdanie: a na poważnie, jeździj nim bo wiesz co masz, a jeżeli naprawdę tak bardzo brak ci mocy to jakoś musisz go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostales ja za grosze-to trzymaj i ciesz sie tym ,co masz-uskladasz pieniedzy,to kupisz 1,8T :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...