Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Proszę o pomoc w sprawie panelu klimatronik


czarny286

Rekomendowane odpowiedzi

Witam około dwa miesiące temu oddałem panel na allegro do naprawy mrugał mi wyświetlacz i nie przestały działac nawiewy.Panel został naprawiony pośmigał nie całe 2 miesiące. Dwa dni temu wsiadam a tu zonk znowu nie działa i ciepły nadmuch na szybę tylko wyświetlacz mruga.Po podłączeniu do vaga pokazuję ZERO błędów czy ktoś mi powie o co tu chodzi co mogło się po raz drugi stac???

Model mojego auta A4 B5 1.6 benz-gaz 95 r.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że VAG nic nie pokazuje to w sumie nie dziwne jeśli problem tkwi w panelu klimatronika.

Jeśli problem został rozwiązany i znowu się pojawił to może być wina jakiegoś spięcia/zwarcia lub jakiś defekt ma sam panel. Najlepiej zapytaj gościa który Ci to naprawiał co wymieniał i napisz tutaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do gościa tego co mi naprawiał panel . Kiedy się spytałem o naprawę panelu co mi naprawił to powiedział że kończymy rozmowę wyobrażacie sobie to . Ale po naprawie panelu pokazało przy pierwszym podłączeniu błąd takiego typu że blokuję się klapa która otwiera ciepłe i zimne powietrze . Ale znalazłem wątek na forum powiecie mi czy po takiej naprawie panel zacznie działać ? o to link:http: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3521.0.html;highlight=klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, ten sam silnik i rocznik. Panel mruga, wali tylko cieple powietrze na szybe. VAG nie pokazuje zadnych bledow. Nie wiem czy jest to wina panelu czy silniczkow?

Panelu o symbolu 8D0 820 043 D nie mozna nigdzie dostac, a z tego co wycztalem na forum nie mozna go zastapic innym bo nie wszystko bedzie dzialac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...