Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9TDI] Zgrzytanie trzeciego biegu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś zaczą sie mój problem ze skrzynia biegów. dziwnie zacząła sie zachowywac, skonczyło sie n atym że zgrzyta przy wrzucaniu trójki. Mój mechanik powiedział że narazie mogę tak jeździc, czy napewno moge???

Opublikowano

możesz jak chcesz albo napraw synchronizator w skrzyni....

Opublikowano

sprawdz poziom oleju , mozliwe ze synchronizator pada :wink:

Opublikowano

To zależy ile jeszcze będziesz jeździł zanim sprzedasz auto

Opublikowano

Ja tez tak mialem.

Kupilem autko i byl juz problem zew zgryztaniem 3 - mechanik mi powiedzial ze moge tak jezdzic do konca swiata.

3 tygodnie pozniej skrzynia padla - samochod stoi w warsztacie wlasnie ja wymieniaja.

Oprocz tego poszlo sprzeglo...

Takze z tym ze mozna tak jezdzic to chyba bym podyskutowal - chyba ze to ja mam takiego pecha...

Opublikowano
  • Autor
sprawdz poziom oleju , mozliwe ze synchronizator pada :wink:

gdzie sie sprawdza poziom oleju w skrzyni??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja jezdzilem ze zgrzytajaca trujka 5 miesiecy i nic sie nie działo

Opublikowano

Cytat "Pandzior"

gdzie sie sprawdza poziom oleju w skrzyni??

Patrząc z pozycji kierowcy przy lewej półosi trochę wyżej niż jej środek jest sruba na imbus 17.

Opublikowano

jest sruba na imbus 17.

W przypadku braku imbusa 17 pomocna jest śruba od kół, też ma rozmiar 17 i jest dość długa żeby kręcić zwykłym kluczem płaskim

Opublikowano

podpinam sie pod temat. ostatnio jadac i chcac zredukowac z 4ki na 3ke mialem to samo- zgrzyt i bieg nie chcial wejsc... zaniepokoilo mnie to. co prawda zdarzylo sie to tylko dwa razy (jak narazie?) i w obydwu przypadkach przy redukcji z 4ki. przy rozpedzaniu sie (2-->3) wszystko gra. jutro moze sprawdze olej w skrzyni. o ile to synchro- czy mozna to naprawic, czy cala szkrzynia do wymiany? i czy jest jakiekolwiek prawdopodobienstwo ze to wina konczacego sie sprzegla/dwumasu?

pozdrawiam

Opublikowano

Witam, ja mam dokładnie to samo... Poszedł synchronizator na bank, ale dlaczego?? Najpiewr sprawdźcie sprzęgło, u mnie jak mechanik wymontował sprzęgło było cieniutkie jak anorektyczna modelka... po wymianie problem dalej jest, jest bo nie mogę znaleść skrzyni do 2,5TDI Q 00r 6biegów (jak ktoś ma z okolicy 513-082-444 :grin:). Można z tym jeździć (ja już pociskam tak z 5 tygodni) tylko trzeba "rytnicznie" wbijać z dwójki trójkę, jak będzię chamówa to :bicz:, nie ma mowy o redukowaniu :sad:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.