Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internetowa gra online

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mogę powiedzieć :naughty::decayed:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:15_________________________________________________zauważyłem że przez grę wiele osób, których wcześniej nie kojarzyłem, zacząłem kojarzyć :naughty:

Opublikowano

Madas podszkol sie troche bo malo punktow za Ciebie dostalem.... :gwizdanie:

Opublikowano

Madas podszkol sie troche bo malo punktow za Ciebie dostalem.... :gwizdanie:

a już można grać ? :mysli:

Opublikowano

zauważyłem że przez grę wiele osób, których wcześniej nie kojarzyłem, zacząłem kojarzyć :naughty:

xracer jak nokia, laczy ludzi :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:21_________________________________________________

Madas podszkol sie troche bo malo punktow za Ciebie dostalem.... :gwizdanie:

a już można grać ? :mysli:

Nie mozna bo Trzeniek popsul... :mysli:

Opublikowano

a no to nie dobrze :evil:

Opublikowano

n95 nie nadaje się do pisania bo coś bym odpowiedział...

Opublikowano

Moja zadowolona bo w koncu cos bedzie :naughty: a nie granie w wyscigi do 3 rano... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:26_________________________________________________

n95 nie nadaje się do pisania bo coś bym odpowiedział...

Nadaje sie... bron sie chlopie :naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:27_________________________________________________jakbys mial N95-8GB to bys dal rade :polew: :polew: :polew:

O wilku mowa a wilk tu :gwizdanie:

Opublikowano

Moja zadowolona bo w koncu cos bedzie :naughty: a nie granie w wyscigi do 3 rano... :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: jesteś szalony mówie Ci zawsze nim byłeś :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

Moja zadowolona bo w koncu cos bedzie :naughty: a nie granie w wyscigi do 3 rano... :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: jesteś szalony mówie Ci zawsze nim byłeś :naughty::decayed::polew:

Szalony, ale w top 10 :evil:

Opublikowano

ja tam jak posiedzę ze 1 h z rana i wieczorem ze 3 h to już mi się odrobinę nudzi .... ale może się wciągnę :naughty:

Opublikowano

ja tam jak posiedzę ze 1 h z rana i wieczorem ze 3 h to już mi się odrobinę nudzi .... ale może się wciągnę :naughty:

Ja sie nudze, wiec siedze przy kompie i rozne glupoty robie, wiec w gierke sobie pykam....

Lech sie skonczyl, orzeszki juz sie koncza, gierka dalej nie wstaje, wiec ide do mlodej, niech ma tez cos z zycia :naughty:

PS. Powiem jej, ze zrezygnowalem z grania dla niej, napewno cos tym zyskam :gwizdanie:

Opublikowano

Ehhh już chyba nie ma co czekać...

Przerwa z powodów technicznych. Wracamy wkrótce...

Tak pewnie będzie do rana.

Opublikowano

Ehhh już chyba nie ma co czekać...

Przerwa z powodów technicznych. Wracamy wkrótce...

Tak pewnie będzie do rana.

A ja niestety zanim się wylogowałam nie poszłam do pracy ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

czekamy dalej na razie nic sie nie da zrobić[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 07:35_________________________________________________bruno kiedy będziesz jeszcze w moim regionie można sie styknąć i grila dużego zrobić

Opublikowano

czekamy dalej na razie nic sie nie da zrobić[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 07:35_________________________________________________bruno kiedy będziesz jeszcze w moim regionie można sie styknąć i grila dużego zrobić

Jak bede dam znac.... dzieki za zapro :evil: moze sie ktos nawet dolaczy... :gwizdanie:

Opublikowano

pytanko do twórcy gry ile będzie trwała przerwa

Opublikowano

A ja niestety zanim się wylogowałam nie poszłam do pracy ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Hehe same nałogi :>... co ta gra robi z człowieka :naughty:

Co do czasu to pewnie sam Twórca nie ma pojęcia ile dokładnie będzie trwała przerwa... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie - nie wiem ile potrwa naprawa ale na szybko rozglądam się za nowym serwerem bo to chyba jego wina niestety :( Jeśli uda mi się go dziś załatwić i jeszcze dziś dostanę dane do konfiguracji to być może wieczorem ruszymy, ale wolałbym nie pisać konkretnej godziny i czy na pewno to będzie dziś bo jak to zwykle bywa nic nie idzie zgodnie z planem... Dlatego dla pewności nie rezygnujcie z wieczornego grilla i piwka na rzecz gry bo nie zapewniam, że dziś ruszymy ;)

Opublikowano

Hehe także pozostajemy na głodzie do wieczora albo i dłużej :kox: ...

Ciekawe co się będzie działo gdy gra ruszy. Pewnie jak się każdy dorwie to 24 na dobę będzie jazda bez odpoczynku.

Allcon mam pytanie. Czy będziemy musieli zaczynać od początku czy wszystko zostaje tak jak było?

Opublikowano

Hehe także pozostajemy na głodzie do wieczora albo i dłużej :kox: ...

Ciekawe co się będzie działo gdy gra ruszy. Pewnie jak się każdy dorwie to 24 na dobę będzie jazda bez odpoczynku.

Allcon mam pytanie. Czy będziemy musieli zaczynać od początku czy wszystko zostaje tak jak było?

Nawet mnie nie strasz bo dojscie do top 10 troszke mi zajmie.... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.