Skocz do zawartości
IGNOROWANY

najmocniejsze TDi VP by MR Motors (update 6.06.07r)


Rogalotti

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki miał czas na bemowie ? bo chyba go widziałem ale nie pamiętam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Golf został finalnie wystrojony :wink: . Generalnie trzeba go tylko odciążyć i już jest czym jeździć po lody do sklepu :)

Adam_finito.JPG.xs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: . Generalnie trzeba go tylko odciążyć i już jest czym jeździć po lody do sklepu :)

Adam_finito.JPG.xs.jpg

cytuj:

KOX, ale powiedz rogal, czy da sie tym jezdzic "cywilnie" czy to tylko do sciganka. Wykresy ostre! Ile ten silnik wytrzyma?

Szacunek, ale ja bym go chyba zajechał moment. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Golf został finalnie wystrojony :wink: . Generalnie trzeba go tylko odciążyć i już jest czym jeździć po lody do sklepu :)

Adam_finito.JPG.xs.jpg

:shocked:

wariaci ... :evil:

gratki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sobotnie Bemowo na razie tak zostaje. ]

no to bedzie sie szybko przemieszczal po parkingu :lol:

Słodki jesteś, wystroił ci już Marek GT22 w TWOIM samochodzie ?[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2007, 23:24 _________________________________________________

Jaki miał czas na bemowie ? bo chyba go widziałem ale nie pamiętam .

Generalnie to właściciel dopiero teraz jak Wy to mówicie złapał zajawke na wyścigi na 400m. Auto jeździło do tej pory z całym wętrzem, sprzetem CAR-Audio itp itd. Na VAGTreffen ma być wybebeszone.

Pozdrawiam [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2007, 23:27 _________________________________________________

:wink: . Generalnie trzeba go tylko odciążyć i już jest czym jeździć po lody do sklepu :)

Adam_finito.JPG.xs.jpg

cytuj:

KOX, ale powiedz rogal, czy da sie tym jezdzic "cywilnie" czy to tylko do sciganka. Wykresy ostre! Ile ten silnik wytrzyma?

Szacunek, ale ja bym go chyba zajechał moment. :wink:

Jeżeil powiedziałbym że auto nadaje sie do takiego użytkowania jak klasyczne TDi prosto z salonu to skłamałbym. Ale zestrojenie silnika spokojnie pozwala poruszać sie nim w cyklu miejskim. Oczywiście w tym przypadku trzeba pamiętać o tzw. 10 przykazaniach dla diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Ale wysoko moment i moc, toć to tym trzeba jeździć 2800-4600 RPM, ten silnik musi sr** ogniem na kilka metrów za nim, no ale takie widać jego przeznaczenie.....

Ciekwe kiedy pokaże wała bokiem :P:):grin:

Gratuluje naturalnie potwora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wysoko moment i moc, toć to tym trzeba jeździć 2800-4600 RPM, ten silnik musi sr** ogniem na kilka metrów za nim, no ale takie widać jego przeznaczenie.....

Ciekwe kiedy pokaże wała bokiem :P:):grin:

Bez przesady te silniki naprawde to lubia :)

Wrescie jakis godny konkurent :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niby konkurent ???

Ha!!! Objedzie mnie ten motor raczej bez problemów (masa, manualna skrzynia) no chyba że na Vmax to dostanie baty :)

MorgothV8 czytaj ze zrozumieniem... Robertowi chodziło o konkurenta dla jego Cordoby vel "Pszczółki" której serce bije mocno... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady te silniki naprawde to lubia :)

Wrescie jakis godny konkurent :evil:

Wbrew pozorom Morgoth można takiego diesla zrobić z powiedzmy umiarkowanym dymieniem. Te duże liczby naprawde przyćmiewają Ci widok, bo na dole zakresu obrotów jest czym jechać. Auto jest zestrojone finalnie praca turbiny określana jest przez wielu jak praca małej suszarki seryjnie montowanej.

Rob będziesz na VAGtreffen ? Zmierzylibyśmy Twoje auto...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob będziesz na VAGtreffen ? Zmierzylibyśmy Twoje auto...

Pozdrawiam

Nie mowie tak nie mowie nie...w lipcu mam slub a teraz nowy wiekszy warsztat otwieram wiec zabiegany strasznie jestem. Jak uda mi sie ogarnac z grubymi tematami to chetnie wpadnie i pomierze sie na Twojej hamowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...