Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zapytanie na temat AIR BAG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podczas jazdy nagle zaświeciła mi sie kontrolka Air Bag... i ciągle świeci , kosci pod siedzeniami sprawdzone , kable całe...Zastanawiam sie czy jak odłacze akumulator na 24 godziny to czy komputer nie zresetuje sie ?? a jak sie zresetuje to moze przestanie sie palić ta kontrolka?? :embarrassed:?? gdyz komputer nie wyłapie błedu... co o tym pomysle sadzicie moze cos dzc?? :wallbash: z góry dzieki za odp

Opublikowano

podczas jazdy nagle zaświeciła mi sie kontrolka Air Bag... i ciągle świeci , kosci pod siedzeniami sprawdzone , kable całe...Zastanawiam sie czy jak odłacze akumulator na 24 godziny to czy komputer nie zresetuje sie ?? a jak sie zresetuje to moze przestanie sie palić ta kontrolka?? :embarrassed:?? gdyz komputer nie wyłapie błedu... co o tym pomysle sadzicie moze cos dzc?? :wallbash: z góry dzieki za odp

głupi pomysł..tylko vag pomoże :cool1:
Opublikowano

podczas jazdy nagle zaświeciła mi sie kontrolka Air Bag... i ciągle świeci , kosci pod siedzeniami sprawdzone , kable całe...Zastanawiam sie czy jak odłacze akumulator na 24 godziny to czy komputer nie zresetuje sie ?? a jak sie zresetuje to moze przestanie sie palić ta kontrolka?? :embarrassed:?? gdyz komputer nie wyłapie błedu... co o tym pomysle sadzicie moze cos dzc?? :wallbash: z góry dzieki za odp

ja tak mialem swego czasu. pomoglo wypiecie wtyczek pod siedzieniami. psiknalem wd-40 zapialem i sciagnalem opaskami. nastepnie na vag i kasujesz blad. jak sie nie zapali - to bylo przyczyna. jesli sie zapali - szukac dalej. w kazdym razie poduchy nie wypala jak pali sie kontrolka - takze szybko to zlokalizuj.

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie jest tu ktos z okolic Chojnic aby spotkac sie i podpiac moje audi na vaga??

Opublikowano

slupsk ale troche daleko??

Opublikowano
  • Autor

W niedziele bede w słupsku 09.08.2009... jeśli nic nie masz do roboty to moze sie spotkamy gdzieś ?? jak mozesz to podaj mi swoj numer telefonu ja nazywam sie Michał 603905350 to moj numer daj znac jak mozesz i masz czas w niedziele...z gory dzieki za info :hi:

Opublikowano

kolego miałem to samo. okazało sie że miałem zatkane obpływy wody pod przednią szybą, po wizycie w myjni nalało sie tyle wody że dostało sie przez

filtr przeciwpyłkowy a następnie wentylator do środka auta a tym samym zalany został sensor poduszek bocznych, błąd nie do usunięcia przez Vaga, właśnie jestem na etapie szukania tego sensora. sprawdź to sobie. pozdro.

Opublikowano

sorki ale niedziele mam zawsze zajeta wiesz obiad u rodzicow i tesciow :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.