Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Kontrolką od Airbagów


Nexen90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dziś właśnie pierwszy raz odkąd mam auto (czyli od dobrego miesiąca) wystąpił u mnie problem z kontrolka od AIRBAGów. Mianowicie zapalam auto i tak jak do tej pory wszystko było ok - tzn kontrolka gasła 1-2sek. po zapaleniu auta, tak teraz nie chce zgasnąć. Na naklejce przy drzwiach mam napisane że "termin ważności" airbagów upływa w 2010. Co może być zatem nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wystarczy że przy przesuwaniu fotela kostka się troszkę ruszy i już masz zapaloną lampkę - a zgaśnie dopiero jak skasujesz błąd VAGiem :wink:

to fakt,

więc tylko Vag pomoże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie strzeli ale warto by skasować i sprawdzić czy to tylko taki mały niekontakt był czy coś więcej... Bo może się okazać że będzie (oby nie) potrzebna i nie strzeli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej nie wystrzeli ale blad powinienes skasowac bo moze to byc zwykly blad(ruszanie fotelem lub inne)albo moze cos byc uszkodzone proponowal bym nie bagatelizowac :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co moglo sie stac? wilerzeczy np: poszedl jakis czujnik (oby nie bo to bedzie drogie) albo po prostu przerwal sie kabelek pod siedzeniem. to sie czesto zdarza bo te kabelki sa cieniutkie i np jak jest wiecej kierowcow to czesto fotel jest przestawiany (dlatego prowadze tylko ja :twisted: ), kabelek pracuje i w koncu .... w tym wypadku jest troche bawienia sie. ale tak jak mowilem najlepiej podlacz VAG-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!! mam ten sam problem wszystko było oka az tu nagle jak nie......sie zepsuło!! no i problemo pojechalem na VAG i co wyskoczyło uszkodzony czujnik czy cos takiego po stronie kierowcy tylko nie napisalo czy siedzonko czy kierowniczka. Błąd skasowal ..i niby wszysko oka az tu....wyskoczył ponownie takze sadze ze trzba zgłebic temat i serwis rulez:( co zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...