Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 1.8 turbo


NOoWY

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać Was, jako znawców Audi o opinie na temat tego modelu. Wiem, że jest to wersja sportowa ( 190 KM to nie mało ). Czy to autko ( chodzi mi o modele 1996-98 ) mimo swoich lat nadal się trzyma i czy można tym się pościgać? Szukam czegoś naprawde dobrego... a w miare taniego. Troche to spalanie mnie denerwuje, teraz mam auto co pali 12 litrów przy 185 koniach. To Audi pali coś około 11. Chciałbym poznać wasze opinie, najlepiej tych co jeżdzą tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musze Cię zmartwić bo to autko spokojnie wciągnie po mieść nawet 15 litrów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest to wersja sportowa ( 190 KM to nie mało ). Czy to autko ( chodzi mi o modele 1996-98 ) mimo swoich lat nadal się trzyma i czy można tym się pościgać?

Tzn wersje z tych lat i o ile się nie myle miały 150 KM, 190 km i więcej to będzie po sofcie.

Szukasz dobrze ale wpierw zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5875

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T plus quattro do tego i będziesz zadowolony - kiedy się bawić jak nie za młodu :question::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum obowiązuje regulamin i wpierw musisz przywitać się w dziale Newbie http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3

Ps Nie dość , że okroili gamę silników, to jeszcze porobili błędy.

Ps.2 Jeżeli się nie dostosujesz do regulaminu, temat zostanie zamknięty.

[ Dodano: 26-04-2007, 00:38 ]

Jak ja widziałem na pewnej stronce którą już tu mi zdementowali i spisali do chłamu to quatro spala około 12 do 13

Co masz na myśli, wchodzisz w butach i a ni me ani be. Wypadałoby się przedstawić i powiedzieć dobry wieczór.

[ Dodano: 26-04-2007, 00:40 ]

Wogóle to nie rozumiem czemu temat jeszcze nie zamknięty 3 posty bez nawet słowa witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepaszam... zapomniałem. Już to robie...

Marcin J. mam do Ciebie pytanko o Twoje autko. Jak widze jeździsz TDIkiem 150 konnym. Jak oceniasz to autko? Pod względem niezawodności i osiągów. Da się go jeszcze podkręcić bez uszkodzenia silnika? Szukam teraz czegoś konkretnego bo mojej Alfy nie moge za bardzo podkręcać. Za delikatny silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, spalnie zależy od twojej prawej nogi, normalnie jest w takich granicach jak było pisane wcześniej , ale jak szaleństwa będą, a zapewne będą, to i wlać do baku trzeba, oczywiste.

I kolejna sprawa , na tej stronce, którą podałeś jest pomyłka, jak pisałem już wcześniej b5 1.8 t z lat 96 -98 to silniki o mocy 150 km. Jutro turbobenzynowi sie szerzej wypowiedzą. Pozdrawiam. :wink:

[ Dodano: 26-04-2007, 01:11 ]

Na poniższej stronie jest przedstawiona gama silników

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4160&highlight=kody+silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręcony jest do 180 KM @ 360 NM powered by V- tech, ale o tym silniku można epopeje napisać, jedni go kochają inni nienawidzą, przeklinają itp. Jest to v6 na pompie vp 44 silnik warty uwagi, ale trzeba trafić na zadbany model, i dbać o niego. Zaś 1.9 tdi, również wymaga opieki, ale nie jest tak delikatny, że tak się wyraże. Skolei porównując brzemienie 2.5 tdi v6 i1.9 tdi , ten drugi wypada znacznie gorzej.

Polecam również lekturę, http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4925 tu o silnikach diesla jest to co najważniejsze. Jak wejdziesz na linki z silnikami 2.5 tdi , zrozumiesz moją wypowiedź.

[ Dodano: 26-04-2007, 01:24 ]

poziek, aleś mnie teraz zawstydził. Ok , idę już spać.poziek, a ty szykuj fure na Bemowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o spalanie to ja nie rozumiem ludzi, którzy piszą że 1.8T pali 15L (bez obrazy Hugo) :twisted:

15 litrów to jest nic przy pałowaniu - zgoda

mój najmniej spalił 6,8 na trasie przy 70km/h - oczywiście już po czipie

najwiecej gdy zalałem za 100 zeta pojechałem na streeta i jak wracałem ze streeta to trzeba było nalać znowu za 100 zeta :wink::wink::wink::rotfl::rotfl::rotfl::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom chyba będę zmieniał... właśnie zamierzałem do domu jechać bo w akademiku siedze ale jakieś zwarcie miałem. Padł mi akumulator, niefartem Alfa moja potrzebuje tyle mocy że nawet wielki bus dostawczy nie mógł mnie wziąść na krótko. Jestem taki zły, totalnie nie wiem czy coś się zepsuło czy to tylko brak mocy ( na co wygląda ).

tak wogóle to od razu musze przeprosić za moje błędy ortograficzne, jestem dyslektykiem i dysgrafem. Podobno to lenistwo no ale mi trudno to zwalczyć... więc sorki za moją rażącą ortografie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 1,8T z 95roku.. jest zagazowane w sekwencji... srednio gazu pali mi 12...jak mu przycisne to nawet 16 ;) w gre wchodzi tez to czy wlaczona jest klima..bo Ona ciagnie etz troche...co do paliwa to ok litra mniej na 100Km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek ale ile taka maszynka spali? Jak ja widziałem na pewnej stronce którą już tu mi zdementowali i spisali do chłamu to quatro spala około 12 do 13

Jak po miescie jezdze spokojnie to leciutko 12-13L wciąga...przy pałowaniu od 15L =>.... :afro:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam ze wpraszam sie do tematu nic nie wnoszac.

Chce zapytac czy to spalanie a4 jest takie same jak w rocznikach 99-00r???

Planuje sobie kupic a4 chyba Turbo. i zapodac sekwencje. Jak:a4fan:T reaguje na gaz prosze o pomoc bo juz nie wiem gdzie szukac i co robic. oczywiscie mowa o :quattro. Moze ktos ma a4T + skwencja + soft wtedy jak wyglada spalanie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...