Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Środkowa chromowana kratka zderzaka. Proszę o pomoc.


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :).

Mam pytanie. Czy te środkowe chromowane kratki zderzaka od B6 będą pasowały do mojej A4 http://www.allegro.pl/item685503115_audi_a4_01_04_atrapa_w_zderzak_chrom_nowa.html, http://www.allegro.pl/item708130603_audi_a4_2001_2004_kratka_zderzaka_chromowa.html ? :mysli:. Jak nie. To wie ktoś gdzie taką kratke mogę znaleźć, żeby pasowała do mojej A4. Ktoś taką kratke miał na forum tylko nie pamiętam kto :confused4:.

Za wszelkie odpowiedzi dziękuje :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo ktoś w jakiejś B5 miał taką chromowaną kratke, tylko jak wspomniałem w 1 poście nie pamiętam kto :(.

PS. Szukałem na różne sposoby w :szukaj: i nic na ten temat nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłeś, bo w przypadku B5 to jest poprostu zwykła kratka obklejona chromem na metry :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym przyciął tą kratke od B6 to by podeszła ? :mysli: Czy raczej nie... :confused4:. Jak tak patrze na kratke od B5, a na kratke od B6 to wyglądają praktycznie na takie same :mysli:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Skyliner89 ale te chromowane kratki dolne kompletnie nie pasują do B5 :no::decayed: Mi się to nie podoba :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMes taką ma na swoim aucie. Myślałem o czymś takim tylko nie wiem jak to zrobić. Czy docinać tą od b6 czy naklejać chrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sie skonczy ze zrobi swoje i naklei szit na metry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sie skonczy ze zrobi swoje i naklei szit na metry :decayed:

Jego samochód to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tuninguje Audi według własnych upodobań... :wink4:. Komuś się podobają np. tylne lampy w stylu lexus look, a drugiemu nie. A co do tej chromowanej kratki to się jeszcze zastanawiam. Może kupię tą kratke od B6 i spróbuje ją jakoś zamontować w miejsce starej, a oklejał raczej nie będe bo po kilku przejechanych metrach mi ten chrom odpadnie i zapewne będzie to tandetnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...