Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trasa Warszawa - Hel - Jak jechać?


Gość krzychuzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzychuzzz

Witam

Za tydzień wybieram się na Hel i zupełnie nie wiem jak jechać.

Auto Mapa (Targeo) pokazuje trasę Wa-wa - NowyDwór - Sierpc - Brodnica - Grudziądz i dalej do góry na Gdańsk

lub:

Wawa - Nowy dwór - Mława - Nidzica - Ostróda - Elbląg - Gdańsk - Hel

Jesli chodzi o kilometry praktycznie nie ma różnicy

Którą trasę byście polecali? Na której są mniejsze korki i mniej robót drogowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa - Nowy dwór - Mława - Nidzica - Ostróda - Elbląg - Gdańsk - Hel

optymalna droga i najczęściej śmigana

nie chce Ciebie straszyć ale w sezonie mój szwagier z rodzinką z helu do warszawy pomykał w 14 godzin praktycznie toczyli się

ale to są uroki wakacji

nie wiem jak korki od Gdańska na hel, musisz to dokładnie sprawdzić bo nasi drogowcy lubią latem kłaść asfalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa - Nowy dwór - Mława - Nidzica - Ostróda - Elbląg - Gdańsk - Hel

i jeszcze pod Elblągiem doszedł remont e7 i korki są masakra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

i jeszcze pod Elblągiem doszedł remont e7 i korki są masakra

Już gdzieś czytałem że pod Elblągiem jest kosmos dlatego zastanawiam się czy nie pojechac tą drugą trasą

Z Wawy do Grudziądza było by 230-240 km a potem kawałek autostrady

Będe wyjeżdzał późnym popołudniem więc tak czy inaczej na północy będe w wieczorem lub w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Gdańska na Hel nie powinno być problemu ale nie staraj sie pakować po godzinie 15 bo będzie nie wesoło zresztą chyba wszędzie o tej porze jest kiepsko :)

z kolei jak jadę w twoja to wybieram ta drogę przez Gdańsk -> Elbląg-> Ostróda -> Nowy Dwór Mława i na wawe i staram sie jechać nocą i nad ranem jestem na miejscu :) Udanego odpoczynku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracałam na Elbląg -Mławę -przejazd bez problemu, wprawdzie mała rozkopanka za Elblągeiem ale szło płynnie.

nawet na kawę nie zajechała ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, proponuję jazdę przez autostradę, ze wzgledu na korki przed Elblągiem, a jeżeli chodzi o dojazd z Gdańska na Hel, to teraz jest masakra, korek przez 3 godziny od końca obwodnicy w Gdyni Chylonii aż do Władysławowa!!! chyba, że byś w nocy jechał, to będzie luźno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, proponuję jazdę przez autostradę, ze wzgledu na korki przed Elblągiem, a jeżeli chodzi o dojazd z Gdańska na Hel, to teraz jest masakra, korek przez 3 godziny od końca obwodnicy w Gdyni Chylonii aż do Władysławowa!!! chyba, że byś w nocy jechał, to będzie luźno!!!

Potwierdzam! Byłem tam dwa tygodnie temu i do Gdańska leciało się szybciutko a od Gdańska na Hel... :kwasny: Jak źle trafisz to możesz trafić na kilkugodzinny korek, 3 godziny albo i więcej! Wiem to z autopsji! Ja jechałem w godzinach południowych i szkoda gadać. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu jechałem w druga strone tzn. do Wawy (dokładnie to do Zielonki) z Helu i jechałem Reda, Rumia później na autostradę A1 się wbiłem (ale za tą przyjemność 90 km trzeba zapłacić 17,50 zł), Grudziądz, Radzyń Chełmski, Jabłonowo Pomorskie, Brodnica, Ustronie, Osiek, Rypin, Sierpc, Drobin, Płońsk... Ogolnie chwile sie stało kolo Gdyni.Przed Wladyslawowem w strone Polwyspu jak wracałem to był koreczek . Wyszło mi 450 km 6:30 godziny jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...