Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 tdi] efekt stukania przy wlaczonej klimie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po wlaczeniu klimy wiatrak sprawia wrazenie ocierania o jakis element gdyz slysze jakies stuki ! Ktos mi powiedzial ze to wiskoza do wymiany (nie wiem co to jest)

Jak sadzicie czym jest to spowodowane!?

pozdrawiam

thorg

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 26-04-2007, 14:16 ]

temat popraw zgodnie z regulaminem

Opublikowano
Po wlaczeniu klimy

no a gdzie jest tam jakas wiskoza przeciez to nie ten wiatrak :wink:

Jak sadzicie czym jest to spowodowane

luzy na lozysku wentylatora klimatyzacji :rolleyes:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Podłączę się pod ten temat, bo mam coś podobnego.

U mnie nie stuka, a raczej rzęzi/piszczy - coś w tym stylu.

Podejrzewam, że jakiś łożysko albo coś w tym stylu mogło paść.

Czy samo łożysko można wymienić, czy cały wiatrak?

(Mechanik, po rozmowie telefonicznej, krzyknął ok. 280 za nowy wiatrak :cry:)

Opublikowano

Ostatni też wymieniałem wiatrak (objawy podobne jak w postach powyżej) kupiłem na allegro nowy za 160 zł , wymiana trwa kilka minut (jeden wkręt, obrót całą obudową wiatraka w bok po czym wyskakuje z mocowań) Narazie działa ok zobaczymy z czasem.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

Odświerzam troszkę.

U mnie z za konsoli środkowej słychać jak gdyby>mlaskanie,przelewanie<,Bez różnicy czy włączona jest klima czy nie.Co to za dźwięki,spotkaliśćie sie z czymś takim.

Acha,wentylator jest wyłączony.

Jarek

myślałem czy nie dać ostrzeżenia, już zadałeś to pytanie na forum i zostało usunięte z odpowiednim komentarzem.

Nie możesz poszukać ? To już było poruszane

wydaje mi się, że jednak nie poszukasz... więc proszę :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12502.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10598.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1245.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11680.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10423.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4988.0.html

[pre_pl][br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 12:37 _________________________________________________Przepraszam,ale nie wyszło mi szukanie(coś źle wpisałem?)Obiecuję poprawę

Opublikowano

qman możesz mieć zapowietrzony układ chłodzenia, szukaj wymiana płynu w ukłdzie chłodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.