Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi NAVI!!


mateusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko..... W niektórych wersjach audi a4 np 2005r jest NAVI natomiast radio jest Audi Concert ale przyciski od navi są koło zapalniczki zaraz. I co to jest czy da sie z tego jakos korzystac czy dopiero po podłączeniu AUDI NAVIGATION PLUS..... Bo concert to tylko CD i radio..... pod spodem obrazek... prosze o wyjasnienie....zmianarozmiarup1060251.jpg[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 20:50_________________________________________________Chodzi o przyciski koło zapalniczki.... bliżej koło lewarka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku w lewym schowku powinieneś mieć czytnik do Navigacji w którym umieszczasz płyte z mapami.

Panel który masz koło zapalniczki służy do obsługi Mini Navigacji a wyświetlane komunikaty widoczne są \

na wyświetlaczu FIS ( ten pośrodku licznika )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kopiami są problemy ale wiem że to możliwe sam miałem kopię i działała , a navi plus możesz zamontować bez problemu , poczytaj na forum

[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 21:05_________________________________________________sprawdz czy nie siedzi w środku[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 21:07_________________________________________________żeby ją wyjąć bodajże musisz mieć przekręconą stacyjkę , tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanko. jak wsadzić to Navi plus ?? Klimatronic jakos sie opuszcza niżej???

Trzeba kupić klimatronic pod navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...