Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi NAVI!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanko..... W niektórych wersjach audi a4 np 2005r jest NAVI natomiast radio jest Audi Concert ale przyciski od navi są koło zapalniczki zaraz. I co to jest czy da sie z tego jakos korzystac czy dopiero po podłączeniu AUDI NAVIGATION PLUS..... Bo concert to tylko CD i radio..... pod spodem obrazek... prosze o wyjasnienie....zmianarozmiarup1060251.jpg[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 20:50_________________________________________________Chodzi o przyciski koło zapalniczki.... bliżej koło lewarka....

Opublikowano

Prawdopodobnie masz navi DX , czyli pomiędzy zegarami . Płytę z mapą wkładasz do stacji , która się znajduje w bagażniku po lewej stronie lub w schowku po stronie pasażera

Opublikowano

W bagażniku w lewym schowku powinieneś mieć czytnik do Navigacji w którym umieszczasz płyte z mapami.

Panel który masz koło zapalniczki służy do obsługi Mini Navigacji a wyświetlane komunikaty widoczne są \

na wyświetlaczu FIS ( ten pośrodku licznika )

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie!! wiem ze jest cos takiego w bagazniku a to musi byćjakas oryginalna płyta ?? I czy moge podłączyć Navigation plus?? zamiast tego

Opublikowano

z kopiami są problemy ale wiem że to możliwe sam miałem kopię i działała , a navi plus możesz zamontować bez problemu , poczytaj na forum

[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 21:05_________________________________________________sprawdz czy nie siedzi w środku[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 21:07_________________________________________________żeby ją wyjąć bodajże musisz mieć przekręconą stacyjkę , tak mi się wydaje

Opublikowano
  • Autor

Dzieki bede próbował:)[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 21:15_________________________________________________A jeszcze takie pytanko. jak wsadzić to Navi plus ?? Klimatronic jakos sie opuszcza niżej???

Opublikowano

A jeszcze takie pytanko. jak wsadzić to Navi plus ?? Klimatronic jakos sie opuszcza niżej???

Trzeba kupić klimatronic pod navi

Opublikowano
  • Autor

A czym on się różni od tego na zdjęciu ??

Opublikowano

Klimatronik niczym jest tylko węższy a reszta w linku wyżej :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.