Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Którędy przeciągnąć kable ?


v1ck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem, zrobilem sobie male CA (subwoofer w kole zapasowym wymiata :) mam jednak problem z przeciagnieciem kabli. w tej chwili sa puszczone pod sufitem ( jest tam taka mala wneka w ktora wcisnalem wszystkie kable ) ale nie wyglada to zbyt estetycznie.. Ktoredy najlepiej pusic? patrzylem pod tunelem srodkowym ale tam nie bardzo jest dojscie do bagaznika. a pod podloga nie moglem dac rady zdjac tych plastikow bo balem sie ze cos tam peknie.

szukalem w dziale warsztat ale nie znalazlem nic konkretnego ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progiem najlepiej zasilanie pociągnąć i w zasadzie jest to najprostsze rozwiązanie. Co do chinch to ja przeciągałem przez tunel srodkowy(wyjmujesz popiołke i masz jedną śrube tylko do odkręcenia) lekko go odciągająć. To tak na szybki i w miarę poprawny montaż. Kable od głośników też tak można puścić. Zależy też jaką masz instalacje(na jakich podzespołach, czego oczekujesz od sprzętu itd) Jak chcesz, żeby to poprostu grało i nie było kabli widać, to puszczaj przez tunel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości jak to tunelem puścić żeby między tylną kanapą, a tunelem środkowym (popielar i dalej) nie "dyndały" te całe kable gdzieś na dywaniku ewentualnie na górze tego materiału całego?? ja mam progami popuszczane wszystko, ale jeśli to jest takie proste jak wynika z tego co piszecie to jutro działam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już odchylisz śr. tunel to przekładasz kable pod dywanikiem (też musisz go "troche" odciągnąć) przekładasz środkiem i później ciągniesz dalej lewą albo prawą stroną (zależnie od tego po której stronie masz wzmacniacz lub inny sprzęt, no i zostaje tylko pod tylnim oparciem przełożyć kabel. To by było na tyle. A co do plastików progowych to musisz być dosyć delikatny. Na 1 progu jest w sumie 5 albo 6 zaczepów, a szkoda je połamać bo poźniej mogą odstawać. Jak już zamontujesz daj znać i wrzuć fotki. Jestem ciekaw jak to wygląda w kole zapasowym :D A może zrobimy sonde: którędy kłaść kable do CA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...