Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Powrót mocy po odpięciu akumulatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam forumowiczow :hi:

mam problem z autkiem.chodzi mi o brak mocy.otoz zamula mi auto,slabo sie zbiera,jakbym ciagnol jakis ladunek,ale gdzy odlacze kleme z minusa na jakis czas,to potem wszystko wraca do normy i niepoznaje wozu cos sie dzieje podczas jazdy,czyzby to lambda?odlaczeniem aku zdaje sie resetuje ecu i to pomaga ale na godzinke to gora,potem znow mul,filtry mam wymienione i przeplywke wyczyszczona..co moge zrobic??logi statyczne wrzucilem do odpowiedniego dzialu.pozdrawiam

Opublikowano

Adaptacja przepustnicy robiona po podłączeniu aku ?

Opublikowano

po odłaczeniu aku kasują ci sie adaptacje. jak podłączysz to masz pozycje wyjsciowe.adaptujesz przepustnice i jest jak nowy ale coś powoduje że adaptacje się rozjeżdżają... logi niezbyt czytelne ale widać ze lambda chodzi. logi dynamiczne zrób kiedy zamułe złapie

Opublikowano
  • Autor

postaram sie wrzucic dynamiczne ale narazie niemam laptopa,a zeby zrobic statyczne znosilem kompa i monitor do garazu :decayed:

adaptacje robie kluczykiem.tzn zaplon,slychac nastawnik.i po 30 sek odpalam silnik i jade,,ale chyba zrobie vagiem bedzie najlepiej..a moze cos daje zle odczyty jak silnik sie nagrzeje :mysli: sam juz niewiem,,skoro lambda dziala to pewnie jakis czujnik nawala :kwasny:..poszukuje kogos z jasla kto jest dobry w logowaniu i ma lapka :)

Opublikowano

robiąc adaptacje kluczykiem możesz tylko domniemać że adaptacja przebiegła prawidłowo...

Opublikowano

adaptacje robie kluczykiem.tzn zaplon,slychac nastawnik.i po 30 sek odpalam silnik i jade

wlaczasz zaplon > czekasz 40 sekund > wyłączasz zapłon > odczekujesz chwile > włączasz zapłon ponownie > czekasz 40 sekund i odpalasz silnik - bez dodawania gazu > na wolnych obrotach zostaw go az złapie temperature po czym koniecznie wyłącz silnik.

Wszystkie operacje robisz przy wyłaczonych zbędnych odbiornikach prądu (czyt. nawiew radio, światła)

robiąc adaptacje kluczykiem możesz tylko domniemać że adaptacja przebiegła prawidłowo...

przy wyzej opisanej procedurze masz pewnosc ze autoadpatacja przebiegla prawidłowo - nigdy nie mialem z tym problemu.

Opublikowano

A jak posiada się instalację gazową, to czy adaptację robi się na wyłączonej instalacji (tylko benzyna)? Czy może być włączona instalacja (po osiągnięciu temperatury automatycznie przełączy się na gaz)?

Opublikowano

A jak posiada się instalację gazową, to czy adaptację robi się na wyłączonej instalacji (tylko benzyna)? Czy może być włączona instalacja (po osiągnięciu temperatury automatycznie przełączy się na gaz)?

Startowac z samej beznyny. Jesli nie masz mozliwosci wylaczenia przeskoku na lpg po osiagnieciu pewnej temperatury to nic sie takiego nie stanie.. ale generalnie powinno sie robic to na samej benzynie.

Opublikowano
  • Autor

no i faktycznie po tej adaptacji jest lepiej niz bylo :good:,,ale najlepiej auto chodzilo przez jakas godzinke od adaptacji i tak,,teraz jest mul ale juz nie taki jak byl i trzyma dwa dni moc,,co jeszcze moge zrobic aby pelna moc trzymal?

Opublikowano

chyba VAG tylko pomoże i zobaczyc jakie błędy wypluje. Wygląda na to ze coś nie tak zczytuje prace silnika i komp uczy się pod błąd, stad zamuła, którą łapie po pewnym czasie.

Osobiście to po adaptacji kiedy jeszcze nie złapie muła, dobrze bym zagrzał silnik i przegonil w trasie wykorzystujac pelen zakres obrotów (czyt. dać mu troche po garach) hehe. Czasami zdecydowanie pomaga..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.